י-ם: כ-320 מיליון ש' ל-162 יח"ד ואלפי מ"ר למסחר ברמת שלמה 

רובי קפיטל תעמיד ליווי לפרויקט מגורים ומסחר של קבוצת בית ירושלמי בשכונת רמת שלמה בירושלים | שטח שיועד למבני ציבור הוסב לקומפלקס מגורים של בניינים בני 9 קומות שיכילו 162 יח"ד ומרכז מסחרי של מעל 3,300 מ"ר | עלות הפרויקט: כ-320 מיליון שקלים

פרויקט מגורים ומסחר של בית ירושלמי בשכונת רמת שלמה | צילום: afifon. הדמיה: arc-deco

קבוצת הנדל"ן 'בית ירושלמי' הסבה שטח המיועד למבני ציבור בשכונת רמת שלמה בירושלים למטרות מגורים ומסחר, ותקים קומפלקס של 3 מבני מגורים בני 9 קומות כ"א ו-162 יח"ד, מעל מרכז מסחרי בהיקף של 3,325 מ"ר. המימון בסך של כ-320 מיליון שקל, יועמד על ידי רובי קפיטל שתלווה את הפרויקט, והוא מצטרף למימון נוסף של חברת "רובי קפיטל" שנחתם השבוע בשכונת היוקרה רחביה בעיר

הפרויקט בשכונת רמת שלמה ייצא לדרך לאחר שנחתם הסכם ליווי עם חברת מימון הנדל"ן, רובי קפיטל, ובשיתוף אחת מחברות הביטוח בישראל.

קבוצת בית ירושלמי, רכשה בשנת 2019 את הקרקע ברחוב חזון איש בשכונת רמת שלמה בירושלים, שייעודה המקורי היה למבני ציבור, תוך ליווי מימוני של רובי קפיטל. מאז הצליחה החברה היזמית לשנות את ייעוד הקרקע למטרות מגורים ומסחר, וכעת היא מתכננת לבנות שלושה בנייני מגורים בגובה 9 קומות כ"א מעל מרכז מסחרי בן שתי קומות, שיכלול גם שטחי ציבור.

עלות הקמת הפרויקט נאמדת בכ-320 מיליון שקל.

על פי התכנית, שטחי המסחר והתעסוקה יישארו בבעלות קבוצת בית ירושלמי ויושכרו על ידה, בעוד שהשטחים הציבוריים יועברו לידיה של עיריית ירושלים. רובי קפיטל וחברת הביטוח המובילה יעמידו את המימון לפרויקט, בנוסף לערבויות חוק המכר לרוכשים.

בתוך כך, רובי קפיטל חתמה לאחרונה גם עם חברת מ.ל.נ מארק נדל"ן בע"מ על מימון פרויקט נוסף בירושלים, בהיקף של 40 מיליון שקל. במסגרת הפרויקט, ברחוב אבן עזרא 19 שבשכונת רחביה, תקים היזמית בניין חדש בן 16 יח"ד, במקום בניין ישן בן 8 יח"ד. מחצית מיחידות הדיור החדשות יעמדו למכירה.

Inner article

מנכ"ל רובי קפיטל, יעקב ניצן: "הפרויקט עם קבוצת 'בית ירושלמי' הוא עוד הוכחה שעיר הבירה, המשלבת ישן וחדש, עתיק ומתקדם, איננה מפסיקה להתפתח. אנחנו שמחים לקחת חלק בהתחדשות האדירה ומאמינים ששחרור מהיר של היצע הדירות יהווה פתרון התחלתי הולם למצוקת הדיור הקשה של הציבור הירושלמי. מדובר בהמשך שיתוף פעולה מוצלח שלנו עם 'קבוצת בית ירושלמי', עימה פיתחנו מערכת יחסים חמה ופורייה".

אבישי מאירוביץ, סמנכ"ל פיתוח עסקי בבית ירושלמי: "כקבוצה הרואה עצמה כמובילה בירושלים בבניה למגורים, אני מכירים בחשיבות של לווי פיננסי מקצועי ויעיל, מאפשר לנו לתת לדיירים את השקט והביטחון מחד, ולנו כחברה את היעילות ומהירות להקמה המהירה ביותר של הפרויקט"

חברת "רובי קפיטל" מנוהלת על ידי השותפים גרשון שפירא, יעקב ניצן ועומר אלפרן, והעמידה בשנים האחרונות הלוואות בהיקפי פעילות של מעל ל-4 מיליארד שקלים.  קבוצת בית ירושלמי, בבעלותו של יחיאל סגל, היא בעלת צבר של אלפי יח"ד ועשרות אלפי מ"ר של שטחי מסחר, תעסוקה ומסחר, ביזמות פרטית ובהתחדשות עירונית.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה