כבר לא סודיות: השת"פ שפותח את עולם הטיסות המוזלות לכולם

מחפשים רק את הטיסות הזולות? שיתוף פעולה חדש בין אתר למטייל לבין "טיסות סודיות" מאפשר לבצע חיפוש במנוע חכם למציאת הטיסות הכי זולות לכל יעד בעולם | מנוע החיפוש כתוב בעברית והוא ידידותי ונוח לשימוש | מאפשר לגולשים להשוות מחירים בין חברות ישראליות לחברות תעופה זרות ולקבל החלטה האם להזמין דרך הספקים הישראלים שמוגנים בחוק הגנת הצרכן הישראלי

אתר למטייל בשילוב טיסות סודיות | צילומסך

שיתוף פעולה חדש בין אתר למטייל לבין "טיסות סודיות" יאפשר לגולשי למטייל להשוות מחירים ולהזמין את הטיסות המשתלמות ביותר לכל יעד בעולם, בעזרת אלגוריתם ייחודי לסריקת טיסות.

כעת, עם השלמת מנוע חיפוש הטיסות, מציע אתר למטייל את כל מה שצריך לתכנון והזמנת חופשה. בנוסף לשילוב מנוע חיפוש טיסות מתקדם, צוותי הפיתוח של החברות ביצעו אינטגרציה חכמה של דילים ממוקדי יעד ותקופה במאות אלפי תכני האתר, על מנת להנגיש את חווית תכנון והזמנת חופשה לקהל הישראלי במקום אחד.

כך למשל, בכתבה הפופולרית על 10 מלונות מומלצים בבודפשט, שולבה קרוסלה המציעה טיסות ליעד במחירים האטרקטיביים ביותר, שמתעדכנים בזמן אמת כחלק אינטגרלי מתוכן האתר.

המנוע משווה בין מאות חברות תעופה וסוכני תיירות אונליין, ומוצא בזמן אמת את הטיסות המשתלמות ביותר, לפי הצרכים של הגולש. באמצעות מנוע חיפוש הטיסות המתקדם, ניתן יהיה לאתר את הטיסות הזולות ביותר לפי תקופה, ובכך לחסוך בין מאות לאלפי שקלים בהזמנת טיסה. השימוש במנוע מאפשר למצוא דילים משתלמים של הרגע האחרון, לערוך חיפוש גמיש בהתאמה אישית, לחפש טיסות ליעדים ספציפיים או יעדים לפי נושאים, דוגמת טיסות ליעדי נופש וכדומה.

מנוע החיפוש כתוב בעברית והוא ידידותי ונוח לשימוש. הוא מאפשר לגולשים להשוות מחירים בין חברות ישראליות לחברות תעופה זרות ולקבל החלטה עם מי לטוס, והאם להזמין דרך הספקים הישראלים שמוגנים בחוק הגנת הצרכן הישראלי.

גולן תומס | צילום: למטייל

גולן תומס, מנכ"ל למטייל דיגיטל: "כחלק מאסטרטגיית למטייל להמשיך ולספק את כל מה שהמטייל הישראלי צריך לתכנון ולהזמנת חופשה במקום אחד, השקנו בשיתוף 'טיסות סודיות' אתר להשוואת מחירים ומציאת הטיסות הזולות ביותר לכל יעד בעולם. זאת בנוסף לשירותים נוספים שמיליוני הגולשים של למטייל מזמינים כיום דרך האתר כמו מלונות, אטרקציות, ביטוח נסיעות, ביגוד וציוד, השכרת רכב, המרת מט"ח, סים וירטואלי ועוד – והכל באמצעות הספקים המובילים בעולם"

יניב לניס, מנכ"ל טיסות סודיות: "אנחנו נרגשים מאוד לחבר את מנוע החיפוש של טיסות סודיות עם אתר למטייל, יחד מליוני ישראלים יוכלו להנות ממחירי הטיסות הנמוכים ביותר לצד תוכן התיירותי האיכותי ביותר שיסייע לכולנו לטוס יותר ולשלם פחות"

כתיבת תגובה