כך נערכים במפעלים ובחברות ההייטק לפסח

מערך העובדים תוגבר, וחברות הניקיון וכבר החלו בשטח בפעולות הניקיון והכשרת חברות הייטק ומפעלים לקראת פסח

צוות ניקיון של צוות 3 בניקיון חניון של חברת הייטק | צילום: צוות 3

בזמן שעקרת הבית מתחילה להכין מטליות וחומרי ניקוי להברקת הבית, במפעלים וחברות ההייטק נמצאים בימים אלו בעיצומן של פעולות הניקיון וההכשרה לקראת חג הפסח.

לאור המורכבות הנדרשת להכשרת שטחי עבודה ענקיים מרובי עובדים הנמצאים לרוב במפעלים ובחברות ההייטק המחזיקות בצמוד קפיטריות ואזורי הסעדה, על החברות להיערך לפעולות הניקיון והכשרת המקום לחג הפסח שבועות רבים לפני החג.

כבר בימים אלו, צוותי הניקיון, שלרוב גם מתוגברים בשכירת כוח אדם נוסף, מגיעים למפעלים לאחר שעות העבודה במפעל, מאובזרים בשואבי אבק מיוחדים וציוד ניקיון ייעודי המותאמים לשטחי העבודה המאפיינים חברות גדולות ומפעלים, ומתחילים בפעולות הניקיון וההברקה הנדרשים לכל מפעל וחברה באופן פרטני.

משך זמן ההכשרה משתנה לפי גודל המקום, כאשר מפעלים קטנים ובינוניים ובעיקר חברות הייטק מוכשרים בתוך שבוע עבודה, בזמן שלמפעלים גדולים יותר נדרשת עבודת ניקיון בסדר גודל של עד שבועיים לצורך הכשרת המקום.

צוות ניקיון של צוות 3 מנקים חלונות מבני מגדלי משרדים לפסח | צילום: צוות 3

פעילותם של אנשי המקצוע והניקוי תובענית מאוד ונמשכת לאורך שבועות, בהם עמלים צוותי החטיבה המקצועית עם מכונות קרצוף משוכללים לצורך קרצוף חדרי אוכל וקפיטריות וכן כוללת את הכשרת המטבחים וביצוע ניקוי יסודי למשרדים.

בנוסף לצוותי הניקוי, מצטרף אף צוות מיוחד לביצוע ניקיונות בגובה לצורך שטיפה וניקוי החלונות החיצוניים של המבנים.

חלק מחברות הניקיון אף מביאות עם צוות הניקוי נציגים של הרבנויות המקומיות במטרה לפקח על פעולות הניקיון היסודיות ולהכשיר את אזורי ההסעדה והמטבחים לפסח.

ניר גלבוע, מנכ"ל קבוצת 'צוות 3' העוסקת בימים אלו בעיצומם של הכשרת המפעלים ומשרדי ההייטק לקראת הפסח מציין במענה לפניית 'ביזנעס', כי צוותי הניקוי והציוד הנדרש להם מותאם לכל מפעל ומשרד על פי הדרישות של תנאי השטח בו הם נמצאים.

"בהשקעה מרובה ובהכשרה מיוחדת, חטיבת התפעול מעניקה שירות, מהירות תגובה ואיכות ביצוע עם צוותי ניקיון מקצועיים וציוד מותאם לתנאי השטח, עם מגוון סוגי טכנולוגיות המאפשר התאמה מקסימלית לתנאי השטח בהתאם לצרכים הנדרשים".

כתיבת תגובה