כלכלת מלחמה: האתר שמרכז רכישות מתושבי הצפון והעוטף

״יחד בשביל העסקים״ מהעוטף ומהצפון: אתר מסחר מיוחד של זאפ וג׳וינט-תבת מאפשר לעסקים מעוטף ישראל בצפון ובדרום להציע את מרכולתם ללא עלות | במסגרת המיזם הוקם אתר אינטרנט אשר אליו יכולים בעלי עסקים מהצפון ומהעוטף להירשם ללא עלות ולהציע את שירותיהם ומרכולתם. לקוחות יוכלו להיכנס לאתר, לבחור מוצרים או עסקים לפי ישוב או תחום, לקרוא את הסיפור שלהם ולבצע רכישה אונליין

גבול רצועת עזה. צילום הדס פרוש פלאש 90

בתמיכת משרד העבודה: מיזם יחד בשביל העסקים שע"י זאפ – קבוצת אתרי הצרכנות וארגון הג'וינט, חברו יחד לשיתוף פעולה ללא מטרות רווח למען העסקים, העצמאיים ונותני השירות בעוטף ישראל, בצפון ובדרום, אשר נפגעו במלחמת "חרבות ברזל". 

במסגרת המיזם הוקם אתר אינטרנט אשר אליו יכולים בעלי עסקים מהצפון ומהעוטף להירשם ללא עלות ולהציע את שירותיהם ומרכולתם. לקוחות יוכלו להיכנס לאתר, לבחור מוצרים או עסקים לפי ישוב או תחום, לקרוא את הסיפור שלהם ולבצע רכישה אונליין, כדי לסייע להם בשעתם הקשה, וכמובן ליהנות ממוצריהם. 

מאז האירועים הקשים של 7 באוקטובר ופרוץ מלחמת "חרבות ברזל", העסקים ביישובי העוטף אשר ספגו פגיעה אנושה, מתקשים לפעול. אליהם הצטרפו גם יישובי הגליל אשר פונו מבתיהם. אתר המסחר שהקימו קבוצת "זאפ" וארגון הג'וינט בתמיכת משרד העבודה, נועד לאפשר לעסקים אלה לשרוד ולהביא אל קדמת הבמה את סיפוריהם וחזונם האישי והעסקי. בעלי העסקים יכולים להיחשף בחינם, ללא עלויות פרסום או שיווק, בפני מיליוני לקוחות ולהציע את המוצרים והשירותים שלהם לרכישה אונליין והכל בממשק ידידותי ופשוט, כאשר 100% מההכנסות יועברו ישירות לבעלי העסקים. בנוסף, בשל התנאים הקשים עמם מתמודדים בעלי העסקים יתאפשר לאלו שלא פעילים כרגע להציע שובר למימוש כאשר המצב הבטחוני יתייצב.  

רמי חזן, מנכ״ל זאפ אומר כי בשעה קשה זו בה עסקים, עצמאיים ונותני שירותים בעוטף ובגליל נאנקים עם צרות רבות שניחתו עליהם, זאפ עושה מאמץ להקל ולסייע ככל יכולתה. ״זאפ עושה מאמץ לשמור על חוסן העורף העסקי בישראל, לעודד קנייה כחול לבן ולחזק את הכלכלה והעסקים בארץ. אנו מקווים שהאתר החדש יסייע להם, שלקוחות יוכלו ליהנות מקנייה במחירים אטרקטיביים, לחזק את העסקים הללו ולתת להם תקווה", אמר חזן. 

כתיבת תגובה