כלמוביל ממשיכה בשת"פ עם 'סמארט': הכירו את סדרת ה'האשטג'

האשטג # סמארט: כלמוביל נערכת להשקת דגמי סמארט החדשים – SUV חשמליים | סדרת הדגמים החשמליים החדשים, נקראת האשטאג#, וכוללת את smart #1 – דגם SUV פרימיום חשמלי שמתאים גם למשפחות – ויושק ברבעון האחרון של 2023 | אחריו, יושק דגם SUV קופה חשמלי וגדול אף יותר – ה-smart #3 | דגם שלישי, רחב ממדים עוד יותר, יושק במהלך שנת 2024

סמארט #1 | צילום: יצרן

כלמוביל, יבואנית מרצדס, יונדאי, ג'נסיס, מיצובישי ו -ORA ממשיכה את שיתוף הפעולה עם סמארט ונערכת להשקת דגמי ה- SUV החדשים, 5 מושבים, של המותג בישראל – פרימיום, חשמליים, מותאמים גם למשפחות. 

המותג הושק בישראל בשנת 2002 וכלל דגמים וסדרות בהם ה- Fortwo, Forfour, דגמים חשמליים, דגמי קופה ודגמי ספורט. כיום, בבעלות משותפת של מרצדס-בנץ וקונצרן ג'ילי, מציגות היצרניות, בסינרגיה של איכות, עוצמה, קדמה וחזון – סדרות חדשות של smart עם טכנולוגיות ועיצוב פורצי דרך. 

250/200 סייד בר + קובייה

דגמי סמארט עברו שינוי מהותי עם השקת דגמי SUV פרימיום, חשמליים,  5 מושבים, עם טווח נסיעה של החל מ- 400 ק"מ (WLTP) וטכנולוגיה מתקדמת, תוך שמירה על האמירה העיצובית האופנתית-צבעונית המזוהה עם המותג.

סדרת הדגמים החשמליים החדשים, שנקראת האשטאג#, כוללת את דגם smart #1 – דגם SUV פרימיום חשמלי, שמתאים גם למשפחות – אותו תשיק כלמוביל במהלך הרבעון האחרון של 2023. אחריו, יושק דגם SUV קופה חשמלי וגדול אף יותר – ה-smart #3 . דגם שלישי, רחב מימדים אף יותר, יושק במהלך שנת 2024. 

גיל פריאנטה, מנכ"ל קבוצת היוקרה בכלמוביל, מציין: "אנו נרגשים להמשיך את שיתוף הפעולה עם סמארט לקראת השקת הדגמים החדשים של סמארט. נמשיך להציע ללקוחותינו הקיימים והחדשים, רכבים טכנולוגיים, חדשניים ואופנתיים ובעיקר בשורה רעננה לעולם הרכב בישראל". 

870/135 ליינר ארטקל

המותג smart הינו מותג אייקוני שנוסד בשנת 1998 על ידי מרצדס בנץ ו-סוואטש והיה חלוץ בפיתוח כלי רכב חשמליים, חכמים שהביאו משב רוח חדשני בגודל, בעיצוב ובאופי המהנה לנהיגה.

Inner 620/130

כתיבת תגובה