כמו רכב | ישראכרט תציע שירותי ליסינג למוצרי צריכה

בישראכרט מתרחבים לתחום האשראי הצרכני: תציג ליסינג למוצרי צריכה | המהלך יקודם באמצעות חבירה ליזמים בתחום האשראי הצרכני | על פי הדיווח, ישראכרט תזקוף לטובת החברה הלוואת בעלים ומימון בהיקף של עד 300 מיליון שקל, ותחזיק בכ-20% משווי החברה, עם פוטנציאל אחזקה של עד 49.9% מהמניות

ככל שמאמצי הממשלה למיגור השימוש במזומן מתרחבים, התחרות בשוק האשראי הרותח גם כך, הופכת למבעבעת במיוחד. כדי להילחם על כל לקוח הודיעו אתמול בחברת האשראי ישראכרט על הרחבת הפעילות לתחום מפתיע במיוחד.

על פי הדיווח ב'כלכליסט', בישראכרט מתרחבים לתחום האשראי הצרכני, ובין היתר היא תציג מודל של ליסינג למוצרי צריכה. וכך, כמו שכיום חברות הרכבים השונות מזמינות את הלקוחות לרכוש רכב בליסינג, שלאחר כמה שנים מוחלף לרכב חדיש יותר, בשילוב אפשרות של המשך הבעלות על הרכב, כך תפעל חברה מיוחדת בה תהיה שותפה ישראכרט, והיא תעניק ללקוחות את האפשרות לרכוש מוצרים שונים בליסינג שיאפשר להם לאחר מספר שנים לקבל אשראי חדש על החלפת המוצר, או להמשיך להחזיק במוצר.

250/200 סייד בר + קובייה

את המהלך עושה ישראכרט על ידי חבירה ליזמים בתחום האשראי הצרכני, ומצידם מוביל מנכ״ל המכללה למנהל רפי גמיש את המהלך, שעל פי הדיווח ישראכרט תזקוף לטובת החברה הלוואת בעלים ומימון בהיקף של עד 300 מיליון שקל, היא תחזיק בכ-20% משווי החברה, עם פוטנציאל של עד אחזקה ב-49.9% מהמניות.

ב'כלכליסט' ציינו כי תחום הליסינג אינו חדש בישראל, והוא כבר קיים בענף מוצרי החשמל, חברת תדיראן מציעה ללקוחות ליסינג על מוצרי מותגי אמקור וקריסטל. לצד חברת אלקטריקל המספקת מגוון מוצרי חשמל ללקוחות בליסינג בתשלום חודשי.

Inner article

באתר ICE הוסיפו וציינו כי המיזם החדש נדרש עדיין לרישיון של רשות שוק ההון על מנת שיותר לו לתפקד כנותן שירות אשראי מורחב. ובראשיתו צפוי המיזם להיות מושק במספר נקודות מכירה לצד אתרי מכירות ייעודיים ברשת.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה