כמעט 250 מיליון: המגדל הבא בבני ברק יוצא לדרך

הופכים את בני ברק למעצמה כלכלית • עבודות הביצוע על המגדל של הכשרת היישוב יתחילו כבר בחודש הבא • חמישים הקומות יימסרו בתוך שלש שנים וחצי ל’הכשרת היישוב’ • ומתי צפוי המגדל הראשון של ‘הכשרת היישוב’ להיחנך?

ישראל רייף, יו"ר אפקון | צילום עזרא לוי

לאורך כל הציר: חברת אפקון חתמה על הסכם עם חברת הכשרת היישוב, על בניית המגדל השלישי של ‘הכשרת היישוב’ המתוכנן להיבנות על ציר ז’בוטינסקי בבני ברק, באיזור העסקים המתחדש של העיר.

לפי התכנון, המגדל אמור לכלול 50 קומות, כאשר הקומה הראשונה תהיה קומת מסחר, ועוד 49 קומות. חברת אפקון התחייבה לסיים את העבודות על המגדל בתוך שלש וחצי שנים, כאשר היא תתחיל את העבודה כבר בחודש הבא.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

המגדל עצמו צפוי להיות ללא עבודות גמר אלא רק ברמת מעטפת, זאת על מנת לתת יותר אפשרויות עיצוב לחברות ולגופים שיעברו לשם, על העבודה תקבל אפקון 249 מיליון ש”ח.

כאמור, מדובר במגדל השלישי של ‘הכשרת היישוב’ שצפוי להבנות באזור העסקים של בני ברק במתחם ארגמן, (הידוע בשם מתחם ב.ס.ר) המגדל הראשון של הכשרת היישוב כבר נמצא בשלבי סיום והוא כולל 40 קומות, 130 חניות למכירה, 1,800 מ”ר למסחר להשכרה ועוד למעלה מ-13,000 מ”ר עבור חברת הכשרת היישוב. האכלוס של המגדל צפוי להיות לקראת סוף 2019.

המגדל השני, מגדל B, נמצא כעת בשלבי תכנון, הייעוד של הבניין הוא רפואי והשטח הכולל שלו הוא למעלה מ-50,000 מ”ר שיחולקו בין מרפאות ומרכז גריאטרי שיכלול כ-1,000 מיטות. המגדל השלישי, מגדל C, הוא המגדל הגבוה ביותר בן 50 הקומות שכולל 60,000 מ”ר של משרדים, ושההסכם לגביו נחתם כעת, כאשר כאמור בתוך 3.5 שנים צפויה השלמת בניית מעטפת הבניין, לא כולל עיצוב פנים שככל הנראה יינתן לבחירת שוכרי שטחי המשרדים המיועדים.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה