כצפוי: מועדוני הלקוחות של רמי לוי וישראייר ישתפו פעולה

שת”פ בין רשת חנויות רמי לוי לישראייר: שימוש בכרטיס האשראי של קבוצת רמי לוי, ירחיב את סל ההטבות המוצע ללקוחות בחבילות הנופש של ישראייר, שירותי תקשורת ושיחות בחו”ל של “רמי לוי תקשורת” ללקוחות ישראייר, הוספת ישראייר לרשימת בתי העסק שמכבדים תו קנייה מבית “רמי לוי” ושיתופי פעולה נוספים בתחום הרכש • השת”פ אושר בדירקטוריונים של החברות וטעון אישור באסיפה כללית שלהן

מטוס ישראייר | צילום משה שי, פלאש 90 - וכרטיס ההטבות של רמי לוי | צילום: יח"צ

ועדת הביקורת ודירקטוריון כל אחת מבין רשת חנויות רמי לוי (החברה הציבורית) ו-BGI – בעלת השליטה בישראייר תעופה ותיירות בע”מ, התכנסו אמש לאשר את התקשרותן של החברות בהסכם מסגרת הכולל מתווה לשיתופי פעולה בין רשת חנויות רמי לוי (החברות המוחזקות על ידה) לבין קבוצת ישראייר – בתחום מועדוני הלקוחות של הצדדים.

תוקף ההסכם כפוף, בין היתר, לאישור האסיפה הכללית של כל אחת מהחברות.

250/200 סייד בר + קובייה

בכפוף להסכם המסגרת יפעלו הצדדים בכדי להעניק ערכים מוספים, ללקוחות קבוצת רמי לוי וישראייר, במטרה למנף היתרונות הרבים שיש לכל אחד מהצדדים.

שיתופי הפעולה כוללים, בין היתר, את האפשרויות הבאות:

שיתוף פעולה בין מועדוני הלקוחות של החברות, הכולל בין היתר, שימוש בכרטיס האשראי של קבוצת רמי לוי, ירחיב את סל ההטבות המוצע ללקוחותיו של רמי לוי באמצעות חבילות הנופש של ישראייר. כמו כן, שיתוף הפעולה כולל הצעות ערך אשר עתידות להיות מוגשות עבור שירותי תקשורת ושיחות בחו”ל של “רמי לוי תקשורת” ללקוחות ישראייר, הוספת ישראייר לרשימת בתי העסק בהם ניתן לרכוש מוצרים בתו הקניה מבית “רמי לוי” וכן שיתופי פעולה בנושאי רכש תוך ניצול היתרונות היחסיים של כל אחד מהצדדים.

לדברי אורי סירקיס מנכ”ל ישראייר: “במהלך 100 הימים שחלפו מאז רכישת החברה בידי רמי לוי ושלום חיים, ביצעה החברה שורה של מהלכים אסטרטגיים, לרבות בתחומי הנדל”ן המלונאי, מעבר החברה לדיגיטל, שיפור מבנה ההון של החברה ועוד. המהלך הנוכחי, שאושר אמש, הינו פורץ דרך וצפוי להציף ערך של ממש ללקוחות החברות וכן צפוי להגדיל את רווחיות החברות”.

Inner article

נציין, כי כמובטח, וכפי שפורסם ב’ביזנעס’, ישראייר כיום אינה מפעילה טיסות בשבת.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה