כשענקים נפגשים: גוגל אירחה את טורבו דיגיטל

ענקית התוכנה הציגה בפני חברת גיוס הכספים כלים חדשניים שיוכלו לסייע לה בניהול קמפיינים, בעקבות הפריצה של 'טורבו דיגיטל' לשווקים חדשים במקסיקו ובאפריקה | מנכ"לית 'טורבו דיגיטל': "גוגל היא השחקנית הגדולה ביותר בתחום שלנו, ומטבע הדברים הקשר איתה חשוב לנו"

משרדי גוגל ישראל | צילום: באדיבות החברה

הפריצה הדרמטית בשנים האחרונות של חברת 'טורבו דיגיטל', המתמחה בניהול קמפיינים לגיוס כספים ותרומות ברשת ברחבי העולם, לא נעלמה מעיניה של גוגל. ההתפתחות של 'טורבו דיגיטל' שהובילה בתקופה האחרונה לשווקים נוספים, כולל מקסיקו ומדינות באפריקה, הגבירה את ההתעניינות של ענקית התוכנה.

כחלק ממדיניות גוגל, לקדם שיתופי פעולה עם חברות המצויות בצמיחה מתמדת, הזמינו ב'גוגל' את הנהלת 'טורבו דיגיטל' בראשות המייסדת והמנכ"לית שולי סגל זלוטסקי, לפגישת היכרות מעמיקה במשרדי גוגל ישראל בתל אביב, כדי לדון בשיתופי פעולה אפשריים, בכלים החדשים שגוגל מציעה ללקוחותיה ובאפשרויות העדכניות לפרסום יעיל וממוקד.

250/200 סייד בר + קובייה

ביום שלישי נערכה הפגישה, בנוכחות כמה מבכירי גוגל והנהלת 'טורבו דיגיטל'. בגוגל ציינו בהתלהבות כי הם מעודדים ושותפים ליוזמות חברתיות שונות, ולפיכך הם גאים לייצר שיתופי פעולה עם 'טורבו דיגיטל', שמרבית עובדיה הן נשים חרדיות. מאחר ושילובן של נשים חרדיות בצמרת עולם התוכנה וההיי-טק בישראל הוא יעד לאומי וחברתי ראוי.

כאמור, בדיון עלו מספר נושאים, ובהם הפעילות העדכנית של 'טורבו דיגיטל' במרחבים חדשים, בדגש על מקסיקו ומדינות אפריקניות שונות. בגוגל הציגו כלים חדשים ושימושיים שעשויים לסייע ל'טורבו דיגיטל' בפנייה לקהלים החדשים, מתוך התאמה לאג'נדה של 'טורבו דיגיטל' להישאר תמיד בפסגת הקדמה והחדשנות הטכנולוגית. הצדדים גם סיכמו להמשיך ולקיים פגישות זום שבועיות להעשרה הדדית ולצמיחה משותפת.

Inner article

 

שולי סגל זלוטסקי, מנכ"לית טורבו דיגיטל, סיכמה את המפגש: "קודם כל היה מפגש תועלתי לשני הצדדים, עם פוטנציאל להמשך שיתוף פעולה וצמיחה הדדית. גוגל היא השחקנית הגדולה ביותר בתחום שלנו, ומטבע הדברים הקשר איתה חשוב לנו ואנו מקווים שהוא יוכיח את עצמו בהמשך ההתרחבות שלנו. שמחתי לראות שגם בגוגל נלהבים מהרעיון של חברה שהוקמה כחברה חרדית קטנה לגיוס תרומות והפכה למעצמה בינלאומית של ניהול קמפיינים ברשת, לשלל ארגונים, עמותות ויוזמות ברחבי העולם הנמנים על לקוחותינו. נמשיך תמיד לתת את הפתרונות הטובים, העדכניים והמתאימים ביותר לכל לקוח ולקוח בהתאמה אישית".

נסי לרוס, יועץ לסוכנויות בצמיחה מהירה בגוגל, סיכם את הפגישה והחמיא ל'טורבו דיגיטל': "משמח לראות חברה צעירה, תוססת ודינמית, שמנצלת את הכלים שיש לגוגל להציע כדי לפרוץ לעוד ועוד קהלים ברחבי העולם, ועל הדרך לסייע ולעשות טוב להרבה מאוד בני אדם. אנחנו שמחים לשתף איתם פעולה ולעבוד יד ביד גם בהמשך כדי להגדיל את הצמיחה ואת היקף הפעילות המשותפת".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "כשענקים נפגשים: גוגל אירחה את טורבו דיגיטל"

  1. שולי, גאים בך!

  2. שולי מדהימה, עלי והצליחי

כתיבת תגובה