'לאומית' בוחנת: מציאת חלופות לאינטרנט במגזר החרדי

'לאומית' משיקה אספקת תרופות מרשם ומוצרי בית מרקחת עד הבית • אלא שקבלת אספקת תרופות המרשם ומוצרי בית-מרקחת עד הבית כרוכה בנגישות לאינטרנט • 'ביזנעס' תהה, מה יהיה על בני המגזר החרדי והדור המבוגר שאינו נגיש לאינטרנט? • בעקבות הפנייה, 'לאומית' תשקול חלופות מגזריות

הדוכן שבו הוצג המיזם של לאומית | צילום: יח"צ

בעקבות פניית 'ביזנעס', 'לאומית שירותי בריאות' תשקול חלופות מגזריות מותאמות לקהל המשתמשים החרדי. זאת, לאחר שהקופה הכריזה על אספקת תרופות מרשם עד בית הלקוח במטרה להקל על חולים רבים ברחבי הארץ. המהלך החדשני – והמבורך מאוד, יש לומר בכל הכנות – מציע שירותי אספקת תרופות מרשם עד בית הלקוח, ויצא לפועל באמצעות שיתוף פעולה שנרקם בין לאומית לרשת Be מקבוצת שופרסל

חשוב לציין כי משרד הבריאות הסדיר כבר בשנת 2008, את נושא המכירה המקוונת ומשלוח תרופות מבית המרקחת לבית הלקוח, אך 'לאומית' היא הראשונה שתספק את השירות הייחודי למבוטחיה.

היתרונות ללקוח ברורים. קבלת תרופות מרשם מבלי לצאת מהבית; ביטול הצורך, ובזבוז הזמן, בהמתנה בתור בבית המרקחת; התרופות במחיר זהה לבית מרקחת קופה; תשאול וייעוץ רוקחי דיגיטלי וטלפוני; מחיר משלוח של 9 ₪ בלבד.

גם קופת החולים מרוויחה מכך, בהורדת עומסים בבתי המרקחת של הקופה; בידול ושיפור השירות למטופל ועוד.

נדגיש, כי השקת השירות החדש תהיה מדורגת ובמהלכה יסופקו השירותים ללקוחות לאומית תושבי הדרום. בתום התקופה הראשונית, יורחב השירות בהדרגה גם ליתר חלקי הארץ. 

יש לציין כי לאחרונה רכשה רשת Be מקבוצת שופרסל 51% ממניותיה של חברת 'בלה און ליין בע"מ', אשר זכתה במכרז של לאומית לאספקת תרופות עד הבית. החברה עוסקת בשיווק ומכירה באמצעות אתר אינטרנט של מוצרי קוסמטיקה, מוצרי נוחות וטואלטיקה, תוספי מזון ותרופות עד בית הלקוח.  

כאמור, 'ביזנעס' תהה האם וכיצד שירותים אלה יוסבו למגזר החרדי, והאם שקלה 'לאומית' להטמיע מערכות טלפוניות חכמות ivr ש'יושבות' על חיוגי צלילים במטרה להנגיש למגזר החרדי את השירותים הללו.

בעקבות הפנייה נמסר מ'לאומית' ל'ביזנעס': "אנחנו בהחלט שוקלים לעשות התאמה למגזר החרדי שחלקו לא נגיש למחשב".

תגובה אחת ל: "'לאומית' בוחנת: מציאת חלופות לאינטרנט במגזר החרדי"

  1. שיהי בהצלחה לקופת חולים לאומית, "מירשמים" החברה לשירות תרופות עד הבית הוקמה בשנת 2007 וכבר מאז מבצעת שירות תרופות עד הבית לכל חברי קופות החולים ולא רק ללאומית ולא דרך האינטרנט – בשיחת "פון אחד והתרופה אצלך ביד" נכון המחיר לא 9 שח' .
    1-700-700-187

כתיבת תגובה