לאור הפטור מוויזה: אלה הטיסות שיתווספו בקו ישראל-ארה"ב

אחרי שהודיעה כי תשהה את הקו ליוהנסבורג החל ממרץ בשל ביקושים פוחתים, אל על מרחיבה פעילותה לארה"ב: החברה תוסיף שתי טיסות שבועיות ללוס אנג'לס וטיסה שבועית לבוסטון | סה"כ צפויה להפעיל אל על למעלה מ-50 טיסות שבועיות לארה"ב בקיץ

מטוס אל על בשמי סן פרנסיסקו | צילום: אל על

מאז תחילת הלחימה חלו שינויים רבים בלוח הטיסות בנתב"ג. כמענה לצורך העולה בין היתר בקרב המגזר העסקי והקהילות היהודיות והישראליות, לצד התיירות המתגברת ליעדי ארה"ב השונים, אל על מוסיפה שתי טיסות שבועיות ללוס אנג'לס וממנה. כיום מפעילה החברה טיסה יומית ליעד, והחל מחודש יוני יתווספו שתי טיסות שבועיות בימים שני ורביעי, כך שסה"כ יפעלו 8 טיסות שבועיות בקו. לוס אנג'לס היא העיר הגדולה ביותר במערב ארה"ב והיא מרכז בין-לאומי לעסקים, מסחר, תרבות, תקשורת וטכנולוגיה. היא היעד הרחוק ביותר של אל על כיום ונחשבת גשר ליעדי החוף המערבי, ביניהם לאס וגאס, סן פרנסיסקו, סיאטל, סן דיאגו, דאלאס, פיניקס ועוד. 

בנוסף, החל מחודש יוני תוסיף אל על טיסה שבועיות בקו ת"א-בוסטון. החברה תפעיל 4 טיסות שבועיות בקו בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי, לאורך כל לו"ז הקיץ. בוסטון נחשבת מרכז כלכלי ותרבותי, עם מוזיאונים ואוניברסיטאות נחשבות,  וקהילה ישראלית ויהודית ענפה. נמל התעופה של בוסטון מהווה נתיב גישה למגוון רחב של יעדים ביבשת אמריקה, ובמסגרת שיתוף הפעולה של אל על עם חברת דלתא, חברת ג'ט בלו וחברות שותפות נוספות, הלקוחות יוכלו להמשיך למגוון יעדים דרך בוסטון בנוחות ובמהירות.

לאחר אישור הפטור מוויזה לארה"ב עבור ישראלים ונוכח תחושת הביטחון הגבוהה של הישראלים בארה"ב, נרשמת עלייה בחודשים האחרונים בקרב הישראלים המבקשים לטוס ליעדים השונים ביבשת. עד כה הוסיפה החברה טיסה יומית לניו יורק, כך שתפעיל בקיץ הקרוב עד 6 טיסות יומיות. אלה מצטרפות ל-5 טיסות שבועיות למיאמי, ולשתי טיסות שבועיות לפורט לודרדייל שבפלורידה שיחלו לפעול ב-15 באפריל, יעד המאופיין בטיסות המשך למגוון יעדים במרכז ודרום אמריקה ובאפשרויות רבות לקרוזים. סה"כ, עתידה אל על להפעיל בקיץ הקרוב למעלה מ-50 טיסות שבועיות ישירות ליעדי ארה"ב השונים.

הרחבת רשת הנתיבים לארה"ב, מתאפשרת בין היתר הודות לטיוב לוח הטיסות של החברה ולהשהיית הטיסות ליוהנסבורג החל מסוף מרץ הקרוב, לצד המשך הגדלת צי המטוסים של החברה.

כתיבת תגובה