לא ביקרתם בתנ”כי? לא תקבלו זיכוי כספי

למרות העובדה שלקוחותיו איבדו הכנסות והיו מעוניינים לנתב את כספם לצרכים בוערים יותר – גן החיות הירושלמי טוען: לא ניתן לכמת זיכוי לפי מספר ביקורים, המנוי יוארך בחודשיים • כל הפרטים

גן החיות התנכ"י בקורונה | צילום: מערכת ביזנעס

האם הגון בתקופת מיתון וחוסר יכולת כלכלית זהה לעבר להעניק חודשיים נוספים של הארכת מנוי למקום בילוי, או לתת זיכוי כספי? ככל שהדבר תלוי בגן החיות התנ”כי בירושלים, המנויים לא יראו חזרה את כספם.

בשונה מרוכשי מנוי חופשי חודשי או חופשי שנתי שיזוכו לפי ערך צבור – אך מדובר בנוסעים שמעוניינים בנסיעה – הרי שגן החיות, שהינו מקום בילוי, אינו בחירה ראשונה של מי שלקה בכיסו ואין לו עתה לשלם עבור בילויים כגון אלה.

“כפי שניתן לקרוא ולברר באתר האינטרנט של גן החיות – מנויים אשר היו בתוקף בתאריכים בהם גן החיות היה סגור למבקרים (15.3-5.5) יקבלו הארכה לתוקף המנוי (לא זיכוי כספי)”, כך מסרה במענה לפניית ‘ביזנעס’, חגית אלבג, מנהלת השיווק של הגן.

זו ההזדמנות להזכיר כי לא מדובר בכסף קטן, ומכי משפחה שתקבל החזר מהגן, תוכל ליהנות מעשרות שקלים בחזרה לכרטיס האשראי שלה.

מנוי שנתי לגן עולה 300 שקלים למבוגר (50 ש”ח החזר לחודשיים), 525 שקלים לזוג (כ-87 ש”ח החזר), מנוי שנתי לזוג וילד עולה 610 שקלים (כ-100 ש”ח החזר, בניכוי שני חודשי הקורונה) מנוי לזוג ושני ילדים עולה 650 שקלים לשנה (החזר שווה ערך לכ-105 שקלים למשפחה) ו-680 לזוג ושלשה ילדים.

בשל כך, ‘ביזנעס’ הוסיף ותהה, בשם לקוחות ומנויים שפנו למערכת, מדוע לא יינתן זיכוי מלא לחודשיים שבהם היה הגן סגור למבקרים. תגובתה של מנהלת השיווק הייתה כי “מנוי בגן החיות לא מחושב לפי עלות חודשית או יומית, ועל כן לא ניתן לכמת את הזמן שחלף בסכום.

Inner article

“כמו כן, יש מנויים שמנצלים את המנוי יותר ויש שפחות ולכן לא ניתן לכמת גם לפי מספר הביקורים. המדיניות שהוחלטה היא להאריך את תוקף המנוי בזמן שהמנויים לא יכלו להגיע לגן החיות לפי הנחיות משרד הבריאות והממשלה”.

 

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "לא ביקרתם בתנ”כי? לא תקבלו זיכוי כספי"

  1. גם רשות הטבע והגנים עשתה דבר דומה. מה הבעיה בזה?

כתיבת תגובה