לא מפתיע: איש השיווק של 2020 – מנכ"ל וולט היוצא

בצל הקורונה: אמרי גלאי מנכ"ל Wolt היוצא נבחר לאיש השיווק של איגוד השיווק הישראלי לשנת 2020 • מנימוקי ועדת הבחירה: Wolt ואמרי גלאי שהיה אחראי על הגעתה של Wolt לישראל, הפכו את החברה ואת שליחיה לאחד מסמלי תקופת הקורונה ו'לצינור חמצן' של אלפי מסעדות

אמרי גלאי, וולט | צילום: אסף קרלה

אמרי גלאי מנכ"ל Wolt היוצא, הוא איש השיווק לשנת 2020.

איגוד השיווק הישראלי חשף את איש השיווק של השנה במסגרת כנס השיווק השנתי, בסימן 'זזים קדימה' שנערך הבוקר.

"השליח של WOLT עם החולצה הכחולה וקופסת המשלוח הצמודה, הפך לאחד מסמלי תקופת הקורונה", ציינו חברי ועדת השיווק של האיגוד בנימוקיהם.

עוד הוסיפו, כי "WOLT הפכה לצינור החמצן ולעתים אף למחולל ההכנסות היחיד של מאות מסעדות, ואילו הלקוח נהנה מקלות השימוש באפליקציה, ממהירות תגובה, ומן האפשרות לעקוב כל העת אחרי שלבי הכנת ההזמנה שלו ומיקומו של השליח ולא פחות חשוב – החברה אף העניקה עבודה קבועה ופרנסה לרבים, שמצאו את עצמם ללא מקורות הכנסה בימי הקורונה והפכה למרכיב חשוב וחיוני בנוף האורבני הישראלי".

גלאי כיהן בעבר כראש תחום השיווק הגלובלי של  חברת GETT וכמנהל פיתוח עסקי של AIRBNB. לפני שנכנס ל-WOLT היה מנכ"ל השלוחה הישראלית של חברת האופניים השיתופיים OFO. בימים אלו, משמש גלאי  כאחראי על פעילות החברה ב-10 מדינות באירופה. 

גלאי, שייסד וניהל בארץ את הפעילות של Wolt הפך אותה בתוך זמן קצר מחברה אנונימית עבור הציבור הישראלי, לכזו ששינתה את הרגלי הצריכה בכל הנוגע למשלוחי אוכל בארץ.

תחת ניהולו של גלאי, קבעה Wolt סטנדרט חדש, התקשרה עם מספר רב של מסעדות, איפשרה ללקוחותיה להתעדכן כל העת בססטוס ההזמנה, העמידה נציג שירות לקוחות בלייב מול האפליקציה,  וקיצרה את פרק הזמן לקבלת הזמנה לכחצי שעה.

אפליקציית Wolt הפינית להזמנת משלוחי אוכל, שפרצה לשוק הישראלי בסוף שנת 2018, רשמה בתוך זמן קצר, זינוק אדיר ובתוך כמה חודשים מיום כניסתה, חוללה מהפכה בסצנת המסעדנות בתל אביב. Wolt פרצה מחוץ לגבולות תל אביב ופועלת היום במספר גדול של ערים, וביניהן: רמת גן, גבעתיים, רמת השרון, הרצליה, קריית אונו, ראשון לציון וערים נוספות. 

לצד הפיכת Wolt לספקית מערך משלוחים מובילה עבור מסעדות רבות, יזמה Wolt תפריטי פופ אפ משתנים ושיתופי פעולה עם חברות מובילות כגון, שטראוס ויוניליוור, עם פרוץ משבר הקורונה, הפכה Wolt לערוץ הכנסות מרכזי עבור מסעדות- ערוץ שהיווה אחוז משמעותי מההכנסות. 

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה