לוקסוס ברכבי הפאר: התשלום יהפוך לנוח עוד יותר

חברות דיימלר מוביליטי ו-Visa יאפשרו תשלום נוח וחלק מתוך הרכב 'המחובר', כך שאפילו השימוש בחיישני המכשיר הנייד על מנת לבצע תשלום יתייתר | מאביב 2022 הטכנולוגיה של Visa תאפשר ללקוחות מרצדס-בנץ באירופה לבצע קניות בזמן שהם ברכב | מספר המכוניות המחוברות צפוי להגיע ליותר מ- 352 מיליון ברחבי העולם והיקף התשלומים הכולל מהרכב אמור להגיע לכ-86 מיליארד דולר עד שנת 2025

שת"פ בין ויזה לדיימלר | צילום: יח"צ

שיתוף פעולה טכנולוגי בין חברת דיימלר מוביליטי ו – Visa יאפשר לדיימלר להציע אפשרות מובנת מראש של תשלום מתוך הרכב. על ידי כך שטכנולוגיית האימות של Visa  הופכת את הרכב ליחידת זיהוי ביומטרית ובכך מרחיבה את האפשריות של תשלום דיגיטלי, ומרחיקות אותנו עוד יותר מהצורך של הקלדת סיסמא או אפילו הסתמכות על המכשיר הנייד בכדי לשלם באופן מאובטח, אלו יהפכו להיות נחלת העבר.

על פי הדיווח של החברות, החל מאביב 2022, לקוחות מרצדס-בנץ בבריטניה וגרמניה יוכלו להשתמש בחיישן האצבע החדש בכדי לשלם, ושווקים אחרים יצטרפו מאוחר יותר. הדור הבא של מכוניות מחוברות הופך את הרכב לאמצעי תשלום.

250/200 סייד בר + קובייה

ביצוע עסקאות מהרכב יהווה חלק אינטגרלי מחוויית הנהגים ברכבי הלוקסוס. הודות לטכנולוגיית האימות של Visa, הנהגים יוכלו למשל לקנות דלק או לשלם לחניה באמצעות זיהוי טביעת אצבע וכל זאת, כאמור ללא הצורך להזין סיסמה או להסתמך על הטלפון הנייד לצורך אימות.

בשנתיים הקרובות, מספר המכוניות המחוברות צפוי להגיע ליותר מ- 352 מיליון ברחבי העולם והיקף התשלומים הכולל מהרכב אמור להגיע לכ-86 מיליארד דולר עד שנת 2025. מגמות ניידות גלובליות כגון כלי רכב חשמליים, שיתוף מכוניות, נהיגה אוטונומית ומכוניות מחוברות, מגדילות את הביקוש לפתרונות חדשניים לתשלום עבור סחורות ושירותים מהרכב עצמו.

אנטוני קייהיל, העומד בראש השווקים האירופאיים ב-Visa אמר עם פרסום הדברים:  "אנו גאים להשיק עם דיימלר את הפתרון המקורי לתשלומים מהרכב. זו דוגמה רבת משמעות לאופן שבו שתיים מהחברות המובילות בעולם יצרו ביחד פתרונות חכמים לתחום הניידות. בתוך כך, הן מספקות לנהג ולנוסעים את הדור הבא של חוויות מסחר מחוברות".

Inner 620/130

פרנץ ריינר, מנכ"ל דיימלר מוביליטי הוסיף: "מרצדס פיי הינה רכיב באסטרטגיית הדיגיטציה של דיימלר מוביליטי. דיימלר, תשלב ברכב שלה את  טוקניזציית הענן של  Visa. טכנולוגיה זו מאפשרת  תשלומים מאובטחים וגמישות רבה יותר בעבודה מול מכשירים מרובים, תוך כדי המרת הנתונים ושמירתם בצורה מאובטחת".

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה