למרות הפגרה: ועדת הכספים תתכנס לדיון על ייקור המעונות

הכנסת תדון על התייקרות המעונות: יו״ר סיעת העבודה, ח״כ רם שפע וח״כ ינון אזולאי הגישו מכתב עם חתימותיהם של שליש מחברי ועדת כספים בדרישה לקיים דיון דחוף על התייקרות מחירי המעונות | על פי התקנון – הדבר מחייב דיון בוועדה

ינון אזולאי | צילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת

יו״ר סיעת העבודה, ח״כ רם שפע וח״כ ינון אזולאי הגישו מכתב עם חתימותיהם של חברי ועדת הכספים, במטרה לכפות דיון דחוף עוד השבוע.

על פי תקנון הכנסת, במידה וייאספו המחתימים חתימות של שליש מחברי הוועדה, יעלה הנושא לדיון בוועדת ההסכמות בין הקואליציה לאופוזיציה ולאחר מכן לדיון בוועדה.

250/200 סייד בר + קובייה

"ההמלצה על הגדלת תעריפי המעונות צפויה להכביד לא רק על משפחות שילדיהם מתחנכים במעונות הסמל, אלא עשוי לגרור עלית מחירים רחבה בקרב מעונות היום הפרטיים, ובכף להוסיף נטל כלכלי על ציבור ההורים בכללותו", נכתב בפניית הח"כים.

אתמול נפגש ח"כ שפע עם מור דקל, יו״ר העמותה למען הילד הגיל הרך וחברות הועד המנהל, ובפגישתם החליטו לחבור יחד למאבק בכנסת.

"את ילדי הגיל הרך לא מעניין שיש בחירות, הם צריכים מדיניות לאומית אחראית שתאפשר להם תנאי התפתחות וגדילה אופטימליים. אנחנו בנקודת משבר שצריכה פתרון אתמול! ב 1.9 נעמוד מול אלפי פעוטות ללא מסגרות אלפי הורים ללא פתרונות, מעונות ללא כח אדם! אנו מצפים להצטרפות של כל סיעות הבית למען פתרון הסוגיה האקוטית הזו", הסבירה מור דקל.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה