אולם החסד והקייטרינג החזירו שני מיליון למבטלי האירועים

חתונות החצרות והמרפסות עדיין בעיצומן • ברקע עומדים פסקי הרבנים שהורו לבעלי האולמות, ספקי הקייטרינג ושאר הוצאות השמחות, כי יש לבצע החזר חלקי בהתאם לכל ספק באשר הוא • ראוי לציין את בעלי האולמות שיכולים לעמוד בזה ולהחזיר את כל הסכומים או המקדמות ששולמו עבור אירוע שבוטל עקב מגפת הקורונה

חתונה ביתית, באדיבות המצלם

רשת אולמות האירועים ארמונות חן המונה 7 אולמות אירועים ברחבי ישראל החזירה את כל כספם של בעלי האירועים השונים שנאלצו לבטל את האירועים בעת הקורונה  – וכך גם הקייטרינג שעובד עם האולמות. מדובר סה"כ בהחזר של כשני מיליון שקלים שבוצעו מארמונות חן וחברת הקייטרינג בחזרה לכיסם של הזוגות  עבור 200 חתונות שבוטלו בחלוקה של 400,000 אלף שקלים, שהוחזרו על ידי האולמות ועוד כ-1,500,000 שקלים שהוחזרו לבעלי השמחה על ידי הקייטרינג.

ההחזר בוצע על אף פסק הלכה שקבע כי יש לבצע החזר חלקי בלבד אך כאמור אף על פי כן ולפנים משורת הדין ובכדי להקל על הציבור באולמי ארמונות חן המתופעלים ע"י ארגון חסדי נעמי פעלו לפנים משורת הדין והחזירו את כל הכסף לבעלי השמחה.

250/200 סייד בר + קובייה

"אנחנו מחזירים הכל, נקודה. ארמונות חן הוקמו כדי לסייע ולשמח את ליבם של מי שרוצים להתחתן ואינם יכולים להרשות לעצמם. לא יכול להיות מצב שחלילה יגרם לחתני וכלות השמחה צער כזה של איבוד ממון ואנחנו יותר ממקווים שכל אולמות האירועים בישראל ינהגו כמונו", הוסיף הרב יוסף כהן, יו"ר חסדי נעמי.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

6 תגובות ל: "אולם החסד והקייטרינג החזירו שני מיליון למבטלי האירועים"

  1. שאפו לחסדי נעמי.
    גם אם מדובר בהקמת אולם לשם רווח כלשהו, הם לא שוכחים שהם באו מתוך עולם החסד.
    ממנו יראו וכן ייעשו.

  2. הלוואי שיד עזרה ילמדו מהם הם דורשים 60 אחוז מהמקדמה.

  3. יד אליעזר (וולף) גם החזירו

  4. כל הכבוד..אם כולם היו כאלה העולם היה יפה יותר.

  5. מכספי צדקה תמיד קל להחזיר כסף…. זה בסדר , אבל זה לא משהו מיוחד , בשביל זה נותנים צדקה. כמעט כל האולמות העסקיים לא מחזירים בגלל שהם בקריסה כלכלית שכן אסור להם לעבוד בכלל , ומי שלא עובד אין לו ממה לשלם לאף אחד.

  6. וואו ישר כוח גדול בעלי חסד באמת מרגש מאוד

כתיבת תגובה