לקנות רכב בנייד? קבלו את דגם ZS של MG

קבוצת לובינסקי יבואנית MG בישראל משיקה את הגיפון החדש של החברה בצורת מכירה מיוחדת מאוד ולראשונה בישראל ניתן יהיה לרכוש רכב דרך הסלולר. כמו כן ניתן יהיה להזמין נסיעת מבחן ארוכת טווח (24 שעות) גם כן בטלפון הנייד

MG ZS צילום: רונן טופלברג

קבוצת ‘לובינסקי’, יבואנית MG בישראל (ופיג’ו, סיטרואן ו-DS) השיקה היום בארץ הקודש את ZS החדש. זאת, במסגרת השקת עולמית של קונצרן SAIC, יצרנית הרכב המובילה בסין.

בשנת 2017 לבדה, ייצרה SAIC 6.93 מיליון כלי רכב, מהם 2 מיליון עבור קבוצת פולקסווגן, 4 מיליון עבור קבוצת GM, כ-700,000 כלי רכב עבור מותגים מקומיים וכ-200,000 כלי רכב לייצוא.

apps-box

הרכב מושק עם תהליך רכש והתנסות חדשני בישראל באופן דיגיטאלי מלא. תחת הסלוגן Mobile Generation, יוכלו הלקוחות המתעניינים לראשונה להזמין נהיגת התרשמות עם נציג המותג אל כל מקום שיבחרו – ביתם, מקום עבודתם או כל מקום אחר.

בנוסף לכך, תוצע לראשונה נהיגת התנסות ארוכת טווח של 24 שעות עם רכבי MG, מתוך הרצון לאפשר ללקוחות להתנסות ברכב ולהתרשם ממנו בפרק זמן ארוך, כדי להראותו לבני המשפחה ועוד. ולבסוף, תהליך ה-Mobile Generation יאפשר ללקוחות לראשונה לבצע רכישה מלאה, כולל אפיון הרכב (צבע, גרסאות וכו’) ואף תשלום מלא באמצעות הסמארטפון או המחשב ובכל שעה ביממה.

הנה הסרטון המתאר את תהליך הרכישה החדש:

ה-MG-ZS הוא רכב הפנאי-שטח הראשון מבית MG בישראל, מהווה סנונית ראשונה להיצע גדול של כלי רכב אשר יגיעו ממותג זה בשנים הקרובות. הדגם מייצג קפיצת מדרגה של ממש בהיצע המכוניות בסגמנט B-SUV בישראל ומהווה עידן חדש עבור המותג בהיבט העולמי בכלל והישראלי בפרט. הוא פונה אל שוק הרכב הצומח ביותר בישראל, רכבי הפנאי הקומפקטיים (B-SUV) ובעזרת ממדים נדיבים, אבזור עשיר מקורי ומחיר אטרקטיבי במיוחד, MG ZS צפוי להיות תחרותי מאוד בשוק הרכב בישראל.

MG ZS צילום: רונן טופלברג

מהיבואנית נמסר כי “תא הנוסעים המרווח של ה-ZS MG מגיע – כמו הצד החיצוני של המכונית – ברמת איכות גבוהה וירידה קפדנית לפרטים. חומרי הדיפון רכים ונעימים למגע, המושבים ברמת אבזורNET  מגיעים עם בד איכותי ובדגמי NET-UP מושבים דמוי עור, גלגל הגה מעוצב מצופה עור ובעל שליטה ובקרה על מערכת המולטימדיה ומציעים נוחות גבוהה גם בנסיעות ממושכות ומרחב המחיה נדיב במיוחד ביחס למקובל בקבוצה, הודות לבסיס גלגלים שנפרש על פני 258.5 ס”מ”.

נוסעי הרכב ייהנו ממספר רב של תאי אכסון ושלל שקעי טעינה (USB ו-12 וולט) ומתא מטען בנפח של 448 ליטר. במרכז הדשבורד ממוקם מסך מגע  למערכת מולטימדיה המציעה ממשק (MirrorLink) מלא וקישור לסמארטפון (Apple CarPlay) המספקת איכות שמע גבוהה.

MG-ZS תצויד בגג שמש פנורמי על כל אורך הגג מלווה בווילון פנימי להצללה המאפשרים פתיחה והזזה חשמלית. כלי הרכב יוצעו במגוון של 5 צבעים ססגוניים ומושכים.

MG-ZS ישווק בישראל עם מנוע בנזין חדשני בעל שלוש בוכנות ונפח של 1.0 ליטר מוגדש טורבו, עם 111 כוחות סוס ותיבה אוטומטית בת 6 הילוכים. תאוצה מעמידה ל-100 קמ”ש: 12.3 שניות, לטענת ‘לובינסקי’, צריכת דלק במסלול נסיעה משולב עומד על 15.9 ק”מ לליטר.

MG ZS צילום: רונן טופלברג

 MG-ZS החדש משווק בשתי רמות אבזור, כאשר כבר רמת ה-NET תציע: תגבור חשמלי להגה בשלוש רמות עצמה (Urban, Normal, Dynamic), מראות חיצוניות חשמליות עם הפשרת אדים, חיישני חניה אחוריים, פנסי הארת יום (DRL) עם נורות ‘לד’, מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 8 אינץ’ וארבעה רמקולים, דיבורית בלו-טות’, מערכת Car Play לקישור הסמארטפון לצג ברכב, חיישני אורות אוטומטיים, גלגל הגה מצופה עור, מערכת תאורה אוטומטית Follow Me Home, מסילות סגסוגת בגג, חישוקי סגסוגת קלים במידה 17 אינץ’ ועוד.

רמת אבזור NET-UP תוסיף על כל זאת מערכת שמע עם שישה רמקולים, מצלמת נסיעה לאחור עם הכוונה בהתאם לזווית הפניית גלגל ההגה, בקרת שיוט, גג שמש פנורמי נפתח עם וילון חשמלי, מושבים בציפוי דמוי עור, חישוקי סגסוגת קלים דו-גוניים ועוד.

מפרט הבטיחות בשתי רמות האבזור יכלול 6 כריות אוויר, נעילת דלתות אוטומטית מעל ל-15 קמ”ש ופתיחה במקרה של תאונה, עוגני איזופיקס, סיוע לזינוק בעליה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים עם תצוגה לכל צמיג ומערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.

MG ZS צילום: רונן טופלברג

מחירים: רמת אבזור NET: 99,999 שקל; רמת אבזור NET UP: 105,555 שקל

MG-ZS ישווק בישראל עם 5 שנות אחריות יצרן מקיפה ל-5 שנים או 150,000 ק”מ

MG ZS צילום: רונן טופלברג

side
ono-inner

כתיבת תגובה