לקנות רכב ולישון בשקט… היסעו שניהם יחדיו?

אחד הדברים המהנים ביותר הוא להגיע הביתה עם רכב חדש • המשפחה מחכה בכניסה לבית, מתפעלת מהרכב הנוצץ, וכבר מדמיינת לאילו הרפתקאות מהנות, טיולים ומפגשים משפחתיים עוד יגיעו עם הרכב… בדיוק לכך נוסדה שיטת 'הקניה הבטוחה'

אלדן - קניה בטוחה | צילום: יח"צ

באלדן מבינים שרכישה של רכב מיד ראשונה היא החלטה משמעותית המערבת בתוכה מכלול שיקולים וחששות ורוצים שתהיו לקוחות רגועים ומרוצים.

חברת אלדן מוכרת בשנה כ-10,000 כלי רכב מיד ראשונה מתוך מאגר רכבי ההשכרה והליסינג הקיימים בחברה. צי הרכב של אלדן מאופיין במגוון כלי רכב רחב ביותר.

apps-box

כלי הרכב הנמכרים ע"י אלדן עוברים תהליכי הכנה קפדניים, המאפשרים ללקוח לזכות ברכב באיכות מצוינת עם המוניטין של אלדן ושיטת "הקניה הבטוחה" היא החותמת והערובה לכך שתוכלו ליהנות מההקפדה על כל פרט המאפיינת את רכבי אלדן.

שיטת 'הקניה הבטוחה' של אלדן:

כל קניית רכב באלדן מורכבת ממספר תחנות שמוודאות שהרכב אותו רכשתם עומד בתו האיכות המאפיין את אלדן:

  1. כל קניית רכב באלדן מתבצעת לאחר עריכת 'מבחן אלדן' הכולל סדרת בדיקות מקיפות לרכב (בדיקה במכון רכב, תיקון ליקויים בטיחותיים ומכניים, ניקיון כללי ושטיפה).
  2. לכל רכבי אלדן קיימת 'תעודת זהות לרכב' (הכוללת הצגת כל היסטוריית הטיפולים שנערכו ברכב), המבטיחה שקיפות ברורה בנוגע לפעולות שנעשו ברכב.
  3. 'אחריות מורחבת': לכל רכב הנרכש מאלדן מקבל אחריות למשך שנה, או עד 20,000 ק"מ על עשרת המכלולים העיקריים ברכב (כגון אחריות על מנוע ומחשב והרכב, תיבת הילוכים, סלילי הצתה, משאבת מים ומערכת הגה).
  4. שירות "לא מתאים לך? תחזיר!" הבלעדי לאלדן – אפשרות לנסוע ברכב ולהתנסות ולהחזיר את הרכב באם לא היית מרוצה. באלדן רוצים שתהיה מרוצה, אז אם אינך מרוצה מהרכב שקנית? החזר אותו ותקבל את כספך בחזרה, פשוט וקל!

כידוע, 'אלדן' הינה חברת הליסינג וההשכרה מהמובילות במשק מזה 50 שנה. החברה מפעילה עשרות אלפי רכבים במגוון דגמים באמצעות עשרות סניפים ברחבי הארץ, ומעסיקה מאות עובדים. החברה שמה דגש על הענקת חווית שירות יוצאת דופן ללקוחותיה, ללא סוכנים או מתווכים, ועל פי סטנדרט איכות ומקצועיות הגבוהים ביותר.

אלדן פעילה בתחום הליסינג התפעולי לרכבים, השכרת כלי רכב בארץ ובחו"ל, מכירת כלי רכב מיד ראשונה, מכירת רכבים חדשים "אפס קילומטר", מכירת כלי רכב בשיטת "ליסינג תפעולי פרטי", ביטוח לרכב ולרכוש, ובנוסף מחזיקה בבתי מלון בירושלים ובפריס.

אלדן הינה חברה פרטית בבעלותו של יוסי דהן, ובניהולם של המנכ"לים המשותפים, שי דהן, מנכ"ל תחום הרכב, ומומי דהן, מנכ"ל תחום מלונאות ונדל"ן. בין לקוחות אלדן נמנות החברות הגדולות ביותר במשק. הוותק והאמינות שצברה אלדן לאורך השנים עומדים לצדך בעת רכישת רכב והופכים את תהליך רכישת הרכב לבטוח יותר ומהנה הרבה יותר!

side
inner

כתיבת תגובה