לראשונה בבנקאות הישראלית: 'פפר' יאפשר מסחר בקריפטו

'פפר' מבית לאומי הודיע כי הוא יאפשר מסחר במטבעות קריפטוגרפיים | 'פפר' הגיע לסיכום עם חברת Paxos האמריקאית על שיתוף פעולה שיאפשר ללקוחות רכישה, החזקה ומכירה של מטבעות קריפטו | השירות יושק עם קבלת האישורים הרגולטוריים הנדרשים | בהמשך, השירות יהיה זמין גם ללקוחות לאומי

אורי נתן, מנכ"ל פפר | צילום: אורן דאי

לראשונה במערכת הבנקאית בישראל, Pepper Invest, פלטפורמת ההשקעות הדיגיטלית של Pepper מבית לאומי, הודיעה היום על השקת שירות חדשני וייחודי למערכת הבנקאית בישראל – מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. בכך, Pepper יהיה לפלטפורמה הבנקאית הראשונה בישראל – ומבין הבודדים בעולם – אשר יאפשר ללקוחותיו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, וזאת במודל תמחור אטרקטיבי. בהמשך השירות יתאפשר גם ללקוחות בנק לאומי.

השירות החדש הוא תולדה של שיתוף פעולה שסוכם לאחרונה בין קבוצת לאומי לבין חברת פקסוס (Paxos) האמריקאית, פלטפורמה בעולם הקריפטו שמפוקחת על ידי הרגולטורים האמריקאים. עם השלמת האישורים הרגולטוריים הנדרשים, השירות יאפשר ללקוחות Pepper Invest לרכוש, להחזיק ולמכור מטבעות קריפטו, בשלב ראשון מסוג ביטקוין ואת'ריום, החל מסכום של 50 ₪ לפעולה.

כך, בלחיצת כפתור, הלקוח יוכל לרכוש ולמכור מטבעות קריפטו באמצעות חשבון המסחר שלו ב-Pepper Invest. בעת פעולת מכירה והמרה בחזרה לשקלים בחשבון העו"ש, Pepper יגבה מס בהתאם להנחיות רשות המסים, כך שהלקוח לא יצטרך כלל להתעסק עם סוגיית המיסוי. הליך המכירה הפשוט, כאמור, הוא חידוש משמעותי ביחס לקושי הקיים בהמרת מטבעות קריפטוגרפיים לכסף זמין בעו"ש, בכלים הקיימים כיום.

Paxos היא חלוצה בבניית פתרונות לניהול נכסים דיגיטליים, באופן בטוח ומפוקח רגולטורית, עבור החברות המובילות בעולם. החברה, שנוסדה ב-2012, מחזיקה ברישיונות של רגולטורים אמריקאיים, והיא הגוף המפוקח ביותר מסוגה. לחברה עשרות לקוחות ומשקיעים אסטרטגיים, כגון PayPal, Bank of America, ו- Revolut. Paxos מנהלת נכסים בהיקף של יותר מ-20 מיליארד דולר ומשרתת למעלה מ-400 מיליון לקוחות קצה בעולם. 

כך ייראה המסחר בקריפטו באפליקציית פפר

אורי נתן, מנכ"ל 'פפר' אמר, "אנחנו גאים להיות הראשונים במערכת הבנקאית בישראל, ומהבודדים בעולם, שמציעים ללקוחותינו לסחור במטבעות קריפטו באופן פשוט, בטוח ואמין, ללא צורך להוריד ארנק, וללא צורך להתנהל  מול רשויות המס. מדובר במהלך משנה משחק שפותח ללקוחותינו צוהר לעולם הבא של ההשקעות ולבנקאות העתיד".  

כתיבת תגובה