לראשונה: 219 יח"ד להשכרה ארוכת טווח ייבנו בבני ברק

קבוצת אשטרום זכתה במכרז "דירה להשכיר" הראשון מסוגו בבני ברק: תקים בצפון העיר 219 יח"ד להשכרה ארוכת טווח • שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין: "נקדם את תחום הדיור להשכרה ארוכת הטווח, מדובר בפתרון אידאלי לזוגות צעירים • מנכ"לית דירה להשכיר: "חלק ממהפכת השכירות ארוכת הטווח בישראל"

דירה להשכיר בבני ברק | הדמיה: טוטם הדמיה ואנימציה

החברה הממשלתית דירה להשכיר ורשות מקרקעי ישראל, הודיעו הבוקר על זכייתה של קבוצת אשטרום במכרז להקמת פרויקט לשכירות ארוכת טווח, בשכונת מגורים חדשה בעיר בני ברק, על גבול פארק הירקון, שקודמה ואושרה על ידי הותמ"ל. הפרויקט כולל שני מגרשי בניה בסך כולל של 219 יח"ד להשכרה ארוכת טווח שיבנו ב- 5 בניינים, בשילוב כ-500 מ"ר מוסדות ציבור וחזית מסחרית של כ-900 מ"ר.

פרויקט "דירה להשכיר" בבני ברק יכלול 219 יח"ד להשכרה ארוכת טווח והוא חלק משכונה עתידית אשר תכלול אזור מגורים חדש המשתרע על שטח של כ- 790 דונם, 2,100 יח"ד בשילוב שטחי תעסוקה, מסחר וכן מבנים ומוסדות ציבור. השכונה תמוקם מצפון לשטח העירוני הבנוי של בני ברק ולדרך אם המושבות, בסמוך לכביש 4.

250/200 סייד בר + קובייה

במסגרת מכרזיה, דירה להשכיר מכתיבה את מפרט הבנייה, מפרט התחזוקה ונוסח הסכם השכירות. חברת אשטרום הזוכה במכרז, תחויב לתפעל ולתחזק את הפרויקט לתקופה של 20 שנים (תקופת השכירות הכוללת), באמצעות חברת ניהול ובהתאם למפרט תחזוקה שמוגדר על ידי דירה להשכיר. בדומה לפרויקטים הנוספים של דירה להשכיר, ייהנו הדיירים בפרויקט זה מיציבות, וודאות לגבי תקופת השכירות הארוכה ודמי השכירות. כמו כן, מדובר בדירות מגורים בסטנדרט חדיש, מפרטי גמר ותחזוקה ברמה גבוהה ואיכות חיים לטווח ארוך.

פרויקט זה הינו בשורה לתושבי בני ברק והסביבה ומצטרף לשורת השיווקים המוצלחים מתחילת השנה: פרויקט מכבי רמלה הכולל 300 יח"ד, פרויקט אגמים באשקלון הכולל 223 יח"ד, פרויקט מבואות דרומיים חיפה הכולל 335 יח"ד ופרויקט בשכונת הכלניות בשדרות הכולל 71 יח"ד.

בתקופה הקרובה צפויים להגיע לסיומם מכרזים נוספים להקמת פרויקטים למגורים בשכירות ארוכת טווח הן בפריפריה והן בלב אזור הביקוש. בסה"כ דירה להשכיר מובילה כיום כ- 45 פרויקטים ברחבי הארץ עם למעלה מ- 10,000 יח"ד להשכרה ארוכת טווח.

שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין: "משרד הבינוי והשיכון בראשותי, יקדם את תחום הדיור להשכרה ארוכת הטווח, כחלק ממגוון היצע פתרונות הדיור לאזרחי ישראל, מדובר בפתרון אידאלי לזוגות צעירים . אני מברך את דירה להשכיר, רמ"י ועיריית בני ברק על הבשורה שהם מביאים לתושבי העיר והסביבה, בפרויקט ראשון לדיור להשכרה ארוכת טווח בעיר שייתן מענה לביקוש באזור".

Inner article

מנכ"לית דירה להשכיר, ענבל דוד: "פרויקט "דירה להשכיר" בבני ברק מהווה בשורה של ממש עבור תושבי העיר והסביבה, כחלק ממהפיכת השכירות ארוכת הטווח בישראל. מודל "דירה להשכיר", מציע מגורים בשכירות ארוכת טווח בפרויקט מנוהל ומפוקח, בסטנדרט גבוה ובתנאי וודאות, גמישות ויציבות לאורך זמן. דווקא עכשיו, בתנאי אי וודאות כלכלית, הפרויקטים שאנו משווקים בשיתוף עם רמ"י, מציעים אלטרנטיבה זמינה המאפשרת לשוכרים להנות מכל היתרונות של דירה בבעלות, מבלי לשאת בעול המשכנתא".

דירה להשכיר בבני ברק | הדמיה: טוטם הדמיה ואנימציה

מנהל רשות מקרקעי ישראל יעקב קוינט: אני מברך על זכייתה של אשטרום במכרז הנוכחי.  אין ספק שמסלול השכירות לטווח ארוך נותן פתרונות לזוגות צעירים שאין ידם משגת לרכוש דירה  ואנו ברשות מקרקעי ישראל  מכירים בחשיבות של  הקצאת קרקעות במסלול שיווק זה לצד מסלולים אחרים שנועדו לתת פתרונות לדיור בר השגה גם במרכז הארץ.

ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין: "עיריית בני ברק מברכת את 'אשטרום' על זכייתה המיוחדת בפרויקט שיאפשר לראשונה למאות זוגות צעירים מהמגזר החרדי לזכות במגורי עילית במרכז החרדי התוסס ביותר בישראל, במחירי שכירות נוחים. הפרויקט הנוכחי הינו חלק  משכונת המגורים שתישא אופי חרדי ברור ותציע כ-3000 יחידות דיור, שטחי מסחר ומתחמי תעסוקה".

רמי נוסבאום, יו"ר קבוצת אשטרום: "זכיה במכרז בני ברק צפון מתווספת למגוון הפרויקטים להשכרה של הקבוצה, הכוללים כ-1,200 יחידות דיור להשכרה לטווח ארוך בערים מרכזיות בארץ. אנו גאים להיות חלק משמעותי בתחום הדיור להשכרה לטווח ארוך בישראל ובכוונתנו להמשיך ולפתח זרוע פעילות זו לצד ייזום, בנייה, חדשנות ונדל"ן מניב שאנו מנהלים במכלול קבוצת אשטרום"

Inner 620/130

מומלץ עבורך

2 תגובות ל: "לראשונה: 219 יח"ד להשכרה ארוכת טווח ייבנו בבני ברק"

  1. כל כך הרבה תוכניות לפיתוח השכונה החדשה, אך מינימום של חשיבה בתכנון הדירות לא הייתה. בני ברק בעלת ממוצע נפשות גבוה למשפחה הקטינה את גודל יחידות הדיור למינימום, 90 מ' לדירת 4 חדרים למשפחה בני ברקית?! מה יועילו כל התוכניות מסביב כשהבסיס חסר…

  2. מעוניינת לקנות שם

כתיבת תגובה