מאלף עד אקזיט: ‘אושר עד’ היא הוולמארט החרדי

כך הגיעו בעלי ‘אושר עד’ – אריה בוים, אברהם משה מרגלית ויהודה לניאדו – למקום ה- 19 בדירוג ‘המשפיעים’ של ‘ביזנעס’

סניף 'אושר עד', אילוסטרציה | צילום: יח"צ

עשר שנים חלפו מאז פתחו היזמים אריה בוים, אברהם משה מרגלית ויהודה לניאדו את רשת הקמעונאות ‘אושר עד’. במהלך העשור הזה צמחה ‘אושר עד’ להיות רשת המזון הרביעית בגדולה בישראל.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

לחצו כאן למעבר לדירוג ‘המשפיעים’ המלא של ‘ביזנעס’.

לפי דירוג דן&ברדסטריט מחזור המכירות של הרשת ב-2016 עמד על 2.29 מיליארד ש”ח. בנוסף, מציינים בדן&ברדסטריט כי ‘אושר עד’ מובילה במספר המכירות לעובד מבין כל רשתות המזון בישראל.

עם שבעה עשר סניפי ענק בישראל, ואחד נוסף (תחת המותג: “בינגו”) בניו יורק, ‘אושר עד’ עשתה מהפכה בענף הקמעונאות החרדית בישראל.

עם סניפים בגודל ממוצע של למעלה מ-6000 מ”ר, מרחיבים ברשת את תחומי המכירה וכך ניתן למצוא מגוון דברים שעד כה היו נרכשים בקניון או בחנויות אחרות. כך קורה שבסניף של ‘אושר עד’ בתלפיות בירושלים מוכרים נעלי אדידס במחיר שובר שוק דרסטי, ובסניף של ‘אושר עד’ בניו יורק (המתהדר בשם “בינגו”) מוכרים שטריימלך ב-75% פחות ממחיר השוק.

Inner article

לאחרונה פורסם כי קרן אייפקס ישראל מנהלת מגעים מול רשת ‘אושר עד’, במטרה לקנות 50% מאחזקות הרשת, לפי שווי של חצי מיליארד ש”ח. לפי שעה, מסתמן כי העסקה לא תצא לפועל, אך המהפכה הקמעונאית שהביאו מייסדי רשת ‘אושר עד’ כמעט לכל משפחה חרדית חיה וקיימת.

משקי בית חרדיים רבים משתמשים בפועל בחלק נכבד מתקציב ההוצאות שלהם לקניה ב’אושר עד’. ואם בעבר העוגה הייתה מתחלקת לסופר השכונתי ולחנות הנעליים, הרי שכעת העוגה כולה הולכת ל’אושר עד’ והחלטותיהם העסקיות של שלושת מייסדי הרשת – אריה בוים, אברהם משה מרגלית ויהודה לניאדו – משפיעות ישירות על כיסו של הצרכן החרדי.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה