מגל רוכשת את השליטה ב-ESC BAZ, יצרנית מערכות וידאו ותצפית

הרכישה תרחיב את היצע המוצרים והפתרונות של מגל שמעתה יכלול מצלמות תרמיות עם יכולות ניתוח וידאו מובנות.

מערכות וידאו ותצפית חכמות מתוך ערוץ היוטיוב של ECS BAZ

חברת מגל מערכות בטחון (נאסד”ק: MAGS), מודיעה כי חתמה על הסכם לרכישת השליטה (55%) בחברת ECS BAZ הישראלית, המתמחה בפיתוח וייצור מערכות וידאו ותצפית חכמות. למגל האפשרות לרכוש את יתרת המניות הרגילות ממחזיקי המניות של BAZ וממנכ”ל החברה, בני צבירן. מר צבירן ימשיך לכהן כמנכ”ל BAZ. השלמת הרכישה תלויה בקבלת אישור מרשות ההגבלים העסקיים בישראל.

היצע המוצרים של BAZ כולל מגוון רחב של מערכות תצפית ואבטחה מותאמות אישית לטווחים בינוניים וארוכים הנעים בין 500 מטרים ל-25 קילומטרים. ל- BAZ למעלה מ- 20 שנות ניסיון בתחום, ומערכותיה, כ- 1000 במספר, הינן מערכות מבצעיות שעובדות מזה שנים בשטח. בין לקוחות החברה נמנים צה”ל, המשטרה, שירותי הביטחון, ומספר רב של לקוחות ממשלתיים ואזרחיים ברחבי העולם.  

סער קורש, מנכ”ל מגל, אמר: “החזון שלנו הוא להוביל את שוק ה-Perimeter Security באמצעות מתן מענה מקיף לכלל פתרונות האבטחה להגנה היקפית (PIDS). הרכישה של BAZ תאפשר לנו להציע מצלמות תרמיות חכמות עם יכולת ניתוח וידאו מובנית ותחזק ותרחיב את היצע המוצרים שלנו הכולל PIDS, מערכות מתקדמות לניהול וידאו ומערכות לניתוח וידאו. אנו מקבלים בברכה את הצוות המוכשר והמנוסה של BAZ לקבוצת מגל ואנו מצפים לממש את הפוטנציאל הסינרגטי בין החברות שלנו”.

בני צבירן, מנכ”ל BAZ, אמר: “אנו גאים להצטרף לצוות של מגל, ולתרום את פתרונות מערכות התצפית והווידאו שלנו להיצע מוצרי ה- Perimeter Securityהמוביל של החברה. אנו מצפים לתת מענה טוב יותר לשוק חשוב זה ולצמוח ביחד במהלך השנים הקרובות”.

מגל מערכות בטחון הינה מובילה בינלאומית במתן פתרונות ומוצרים לאבטחה משולבת – פיזית ווידאו. במהלך 45 השנה האחרונות סיפקה מגל פתרונות כוללים ומותאמים לצרכי מאות לקוחות מרוצים בלמעלה מ- 80 מדינות.

מגל מפתחת ומספקת פתרונות כוללים ואינטגרטיביים, להגנת אתרים רגישים כנגד ואיומים פיזיים, המנוהלים ע”י מערכת FORTIS4G לניהול היברידי של אבטחה פיזית עם אבטחת סייבר (PSIM). הפתרונות מבוססים על סל ייחודי של גלאים להגנה היקפית, פתרונות טמ”ס לניהול וניתוח וידאו חכם (IVA).

רוגע160
inner

כתיבת תגובה