מהיום: לאומי הראשון שיעניק שירות גם ב-WhatsApp

לקוחות כל הבנקים יוכלו מעתה לקבל מידע בוואטסאפ על סניפי לאומי, לרבות כתובות ושעות פתיחה, סוגי השירותים הניתנים בכל סניף, מיקומי כספומטים ושערי מט"ח למשיכה בכספומטים

מבואת כניסה לבנק לאומי | צילום: בנק לאומי

לאומי ממשיך במהפיכת הבנקאות הדיגיטלית בישראל עם השקת "לאומי ב-WhatsApp", שירות מבוסס בוט, אשר זמין 24 שעות ביממה ללקוחות כל הבנקים.

השירות החינמי, אשר מושק בשלב ראשון בגרסת בטא, מאפשר קבלת מידע מקיף על סניפי לאומי, לרבות כתובות ושעות פעילות, פירוט השירותים הניתנים בכל סניף, איתור מכשירי כספומטים, וכן שערי מט"ח למשיכה בכספומטים של הבנק. בנוסף, השירות מאפשר ללקוחות לאומי להזמין פגישה עם בנקאי או לקיים צ'אט עם בנקאי, וזאת באמצעות קישור לאפליקציית לאומי.

250/200 סייד בר + קובייה

כיצד מצטרפים לשירות? שומרים את המספר "לאומי ב-WhatsApp 052-8435522" ברשימת אנשי הקשר במכשיר הסמארטפון, שולחים הודעה – ומקבלים את המידע המבוקש ישירות לנייד, בפשטות ובמהירות.

חגי הוכברגר, ראש אגף חדשנות ודיגיטל בלאומי: "אנו גאים להיות הבנק הראשון בישראל שמנגיש מידע ללקוחות, ולכלל הציבור, באמצעות הוואטסאפ, אפליקציה שהינה כלי מעולה לקבלת שירות זמין, מיידי, פשוט ונוח". מדובר בסנונית ראשונה של השירות החדשני, כאשר אנו שוקדים על הרחבת המידע שיינתן בערוץ זה".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה