“מה שהכי חשוב הוא השירות שבין הטיפולים” ראיון רכב

אורי בקל מבעלי מרכז “טויוטה זמיר – סוכנות מורשית טויוטה” מרחוב כנפי נשרים בירושלים מסביר למה הוא חושב שהחבילה המושלמת לטיפול ברכב שלנו היא דווקא תחת קורת הגג שלו, שמסוגלת לשמור על אמינות, שירות, ומחיר משתלם לאורך כל הדרך

בית טויוטה זמיר בירושלים

לפעמים אתם חייבים להאט את הקצב, או להגביר את הקצב. קצב הנהיגה כמובן. לא פעם אנחנו נדרשים לסחוט את דוושת הגז, או להתעמר בדוושת הבלם בעצירה פתאומית.

בניגוד למה שחשבו סבינו וסבתותינו, כבר מזמן שלא מדובר בצורך שלנו באיסוף הילדים מבית הספר, יציאה לטיול, או הגעה לעבודה בזמן, מכונית היא כלי לנהיגה, והגיע הזמן שנפסיק להתעלם מהריגוש המסתורי הזה שכולנו מכורים אליו. זו הסיבה שקשה לנו להחליף את המנוע המסורתי בכזה חשמלי, זו גם הסיבה שאנחנו מאוד אוהבים להניע, לחגור, ללחוץ, להקשיב לנהמת המנוע, ולחוש את הדחף שמדביק אותנו למושב. גם הילדים הטובים שבינינו, יחטפו לעצמם מידי פעם ניתור קל בין פסי ההאטה למדרכה, או יבחנו את כישורי היציבה של הרכב בסיבוב חד.

Box

הרגישים שבינינו יודעים להצביע על הצורך בכיוון פרונט כשההגה רועד, או על הצורך בהחלפת פלגים כשהמכונית שלנו לא מאיצה כפי שאנחנו מצפים ממנה, כך או כך, תקלה קטנה בהזרקת דלק עשויה לעלות לנו ביוקר, ובמקרים מסויימים בחיים שלנו ושל המשפחה.

כדי להיות רגועים, עלינו להיוועץ באנשי המקצוע הטובים ביותר לטיפול ברכב שלנו, אנחנו נצפה מהם להיות זמינים, לנהוג כלפנו ביושר והגינות, לתת את המענה הספציפי לכל תקלה, והכי חשוב, שהמחיר שנשלם יהיה הוגן. כמעט כל בעלי הרכב הפרטי כבר חוו חוויה שלילית מבעל מקצוע כלשהו.

כשאנחנו מדברים על עולם השירות ברכב, הרי שהאפשרויות לא רבות. הראשונה היא פניה למוסך אקראי שאינו מתמחה בסוג הרכב הספציפי שלכם, ולא נותן לתת את המענה לכלל המערכות ברכב.

השנייה היא פניה למוסך מורשה מטעם היבואן, אלא שמרכזי השירות של היבואנים, נחשבים ליקרים מידי ביחס לעלות החלקים והעבודה.

במילים אחרות אנחנו מצפים לקבל את החבילה המושלמת לטיפול ברכב שלנו תחת קורת גג אחת, שמסוגלת לשמור על אמינות, שירות, ומחיר משתלם לאורך כל הדרך.

אחד ממרכזי השירות שלכדו את תשומת ליבנו הוא “טויוטה זמיר – סוכנות מורשית טויוטה” מרחוב כנפי נשרים בירושלים.

“מה שהכי חשוב לנו הוא השירות שבין הטיפולים” אומר לנו אורי בקל מבעלי המרכז. “אנו נמצאים בקשר עם הלקוחות שלנו בין טיפול אחד למשנהו, בודקים את הקילומטראז’ העדכני, מעבירים לנהג המלצות על נהיגה נכונה, שימוש נכון ברכב ובבלמים, מניעת בלאי גבוה, וקשובים לצרכים המלאים של בעל הרכב מתוך הבנה לאחריות שניתנה לנו לשמור על אורך החיים של המכוניות וכמובן על החיים של בעלי המכוניות ומשפחותיהם”

ומה עם המחיר? שאלנו.

“תראה, היתרונות שלנו הם רבים ומגוונים, הן בנושא השירות, הן בחלפים, הן במקצועיות, והן בניסיון ולכן הלקוחות שלנו לא מצפים שנתאים את עצמנו למחיר של מוסך שאינו מורשה חברה ואינו עומד בתקנים מתקדמים של איכות, מקצועיות ובטיחות. מאידך הלקוחות שלנו משלמים מחיר הגיוני ומקבלים תמורה מדהימה למחיר שהם משלמים, ושקט נפשי בכל הנוגע לתקינות הרכב שלהם”

אז למה אתם?

“פשוט מאוד, זמיר היא סוכנות ומרכז שירות מהגדולים בארץ המורשים ע”י טויוטה העולמית. בשנה שעברה זכינו בפרס איצ’יבאן (מקום ראשון ביפנית) המוענק ע”י טויוטה העולמית למרכזי השירות הטובים ביותר שלה, המודעות שלנו לשרת את לקוחותינו היא גבוהה ובלתי מתפשרת, אנו נמדדים כל הזמן על רמת השירות, ומקפידים להישאר תמיד במקום הראשון, זו הדרך היחידה להבטיח את עתידנו כארגון, ואת תקינותם של הרכבים הבאים בשערי המרכז”

לסיכום. סעיף הרכב הולך ותופס מקום רחב יותר ברשימת ההוצאות של משפחה נורמטיבית, ולא בכדי, לכן חשוב מאוד לשמור על הרכב שלנו תקין, בסופו של דבר שמירה על איכות ובטיחות הרכב כמוה כשמירה על החיים שלנו ושל המשפחה.

Inner

כתיבת תגובה