מובילה בביקושים: 15 מגרשי תעשייה ומסחר נמכרו בעכו

ביקוש חסר תקדים בעכו: 15 מגרשים לשימוש מסחר, תעסוקה ותעשייה נמכרו בשכונה המזרחית בעכו | סך הפוטנציאל של המגרשים עומד על 445,000 מ"ר בנוי, על 152 דונם | המגרשים צפויים לשמש למסחר: 2-3 סופרמרקטים ומרכזים מסחריים, תעסוקה, אחסנה ולוגיסטיקה | ומי בין הזוכים במכרז?

הדמיית מגרשים בעכו מזרח | באדיבות משרד השיכון

הנדל"ן המסחרי בעיר עכו זוכה לביקוש שיא – ביום חמישי האחרון פורסמו באתר רמ"י תוצאות השיווק של שכונת עכו מזרח – ומהם עולה כי 15 מגרשים לשימושי מסחר, תעסוקה, תעשייה, אחסנה ולוגיסטיקה, נמכרו, כאשר 5-6 מציעים התמודדו על רכישת כל מגרש. כל מגרש נמכר בין 6 וחצי מיליון ₪ לכ-30 מיליון ₪.

העיר עכו, הנמצאת בשלבי פיתוח וקידום, הפכה למוקד מבוקש ליזמים וחברות, ביניהן רמי לוי, ס.א.ל נדל"ן, אשר עם בעלי המניות לחברה נמנים משקיעים מובילים, כמו משפחות אלשטולר ושחם, אקסלנס נשואה וד"ר פיטר לינמן, שרכשו מגרשים בשכונת עכו מזרח, מבין 50 הצעות מחברות ויזמים שונים.

סך הפוטנציאל של מגרשים אלו, עומד על 445,000 מ"ר בנוי, על 152 דונם, והם צפויים לשמש למסחר (2-3 סופרמרקטים ומרכזים מסחריים), תעסוקה, אחסנה ולוגיסטיקה (מיקום אטרקטיבי למרלו"גים).

המגרשים ממוקמים בשכונת עכו מזרח, על כביש 85, בחיבור מידי לעוקף קריות ובקרבה לנמל חיפה הגדל והמתחדש, ובכך מהווים מגנט משיכה וכוח קנייה משמעותי למרחב ירכא – כפר יאסיף, כאשר הנוסעים אל ומירכא עוברים דרך אזור זה.

רשויות מקומיות נוספות הממוקמות בסמוך לשכונה המזרחית בעכו, הן קריית ביאליק, קריית ים, נהריה וממזרח לכביש מספר 85.

שמעון לנקרי, ראש עיריית עכו: "עכו מייצרת אלטרנטיבה זמינה, נגישה וגדולה בצפון, לעסקים ותעשיינים. לאחרונה החלה פריחה עצומה בתחום פיתוח השכונות והעיר וכיום ניתן למצוא עשרות פרויקטים הנמצאים בשלבים של יציאה לביצוע, בעיצומה של בנייה ואף בשלבי סיום. שיווק מגרשים אלו, הם סימן נוסף לכך שהעיר עכו עומדת בפני עידן עסקי חדש ומבטיח".

כתיבת תגובה