מודז’יץ מצטרפת: השיקה קמפיין גיוס אינטרנטי – בואו לעקוב

לחץ ומרוץ נגד הזמן בחסידות מודז’יץ. החסידים והידידים עסוקים בשעות הקרובות במרתון טלפונים ומסעות שכנוע בצורות שונות, כדי להשיג את היעד שהציב האדמו”ר – 2 מיליון שקל. האם הם יצליחו במשימה?

צילום מסך מתוך הקמפיין של מודז'יץ

בחסידות מודז’יץ יצאו ליום “גיוס המונים” דיגיטלי של הכל או כלום, והיעד: 2,000,000 ₪. הכסף ייכנס רק אם חסידי מודז’יץ יצליחו להגיע ליעד הנכסף. הקמפיין נפתח לאור בקשת הרבי להרחבת המוסדות, מערך התרומות נפתח בתרומתו של האדמו”ר שליט”א שהרים תרומה מכובדת להצלחת הקמפיין.

הקמפיין המתנהל בשיטת ה”מאצינג”, במסגרתה קבוצת פילנתרופים שמקורבים לאדמו”ר ולחסידות התחייבו להכפיל כל תרומה שתיכנס ביום ההתרמה, כך שתרומה של כל תורם תהיה שווה פי 2. אבל כדי להשיג את סכום ההכפלה, על החסידות להביא סכום של 1,000,000 ₪ מהציבור. 

roga-250

חסידי מודז’יץ בכל רחבי העולם, יצאו החל מהיום יום ראשון ועד למחר יום שני בחצות הלילה, למבצע “גיוס המונים” עולמי למען מוסדות החסידות בן יום אחד בלבד, במסגרתו יפנו חסידי מודז’יץ אל כלל הציבור בבקשה להטות שכם בתרומה חד פעמית למען השלמת יעד הקמפיין שעומד על 2,000,000 ₪. 

כדי להבטיח את עמידת החסידות ביעד התנו הפילנתרופים את תרומתם בכך שהקמפיין יהיה בנוי בשיטת הכול או כלום, על פיו על הנהלת החסידות להשיג תוך יום אחד את כל סכום הקמפיין, ובמידה ולא, הקמפיין נכשל וכל הכסף מוחזר לתורמים.

בצעד נדיר ולאחר שקמפיין דומה בחסידות בעלזא וויז’ניץ נחל הצלחה גדולה, גם הקמפיין של מוסדות מודז’יץ מתנהל באמצעות האינטרנט, בה כל אחד תורם את תרומתו ויכול לראות אותה מתעדכנת ומוכפלת בשידור חי. יום ההתרמה הפך ליום שבתון בקרב חסידי מודז’יץ, שהתגייסו בהמוניהם לפעול ולהפעיל כדי להגיע ליעד.

להצלחת יום ההתרמה הקימו במודז’יץ מטות וחפקי”ם בכל ריכוזי החסידות בארץ ובעולם, כשכל קהילה לוקחת על עצמה יעד אישי למען הצלחת הקמפיין. 

‘ביזנעס’ ימשיך לעקוב.

 

מצ”ב לינק למעקב: https://www.charidy.com/modzits

inner

כתיבת תגובה