מחזור שני של חממת היוצרים החרדית ‘ביזאפ’ יצא לדרך

במתחם ‘ביזמקס’ בירושלים, החל מחזור נוסף של תכנית ייחודית לקידום עסקים מתחום העיצוב והמדיה • התכנית שנמשכת כחצי שנה מסובסדת מאוד ובעלות סמלית בלבד למשתתפים • בוגרי המסלול מדווחים על צמיחה משמעותית בהיקף ההכנסות

איציק קרומבי מנכל ביזמקס עם היוצרים החרדים | צילום: יח"צ

להפוך את הכישרון לפרנסה: מאיירים גרפיים, פרסומאים, מעצבי פנים, אמני הדמיות, הם חלק ממשתתפי המחזור השני של חממת ‘ביזאפ’. חלקם עצמאיים טריים, חלקם מנסים את מזלם כעצמאיים כבר תקופה ארוכה וחלקם בעלי ניסיון כשכירים בתחומם שנים רבות. המכנה המשותף לכולם: חרדים מוכשרים מתחומי המדיה והעיצוב, שרוצים ללמוד להוציא את המיטב מהכישרון שלהם ולהצליח גם בפן העסקי.

לאחר הצלחת המחזור הראשון, עם גידול משמעותי בהכנסות של המשתתפים, יצא לדרך בשבוע שעבר המחזור השני של החממה. במפגש הפתיחה השתתפו נציגי הגופים השותפים בהפעלת התכנית הג’וינט, קרן אחים גלובל, קרן קמ”ח והרשות לפיתוח ירושלים, שחברו יחד במטרה לקדם יוצרים עצמאיים ולהוביל אותם לניהול עסק מצליח ומכניס.

את משתתפי התכנית, קידם גדעון קופרמן מנכ”ל בראשית וחבר וועדת ההיגוי של ביזמקס – מתחם היזמות והעסקים לחרדים, שבמסגרתו פועלת החממה, בדברי הפתיחה, הסביר קופרמן למשתתפים על ההזדמנויות העסקיות הרבות שמציע העולם העסקי החדש לפרילנסרים שיתאימו את עצמם וירכשו את הכלים והידע להתנהלות עסקית וכלכלית נבונה. “את הכישרון והידע המקצועי כבר יש לכם ורכשתם בעצמכם, התכנית נועדה להפוך אתכם ליזמים ואנשי עסקים טובים יותר”, אמר קופרמן.

לאחר דברי ברכה ומפגש היכרות ראשוני עם צוות החממה, הסביר מנהל פעילות החממה אליהו דינוביץ את התהליך שיעברו המשתתפים בחודשים הקרובים שיכלול אימון עסקי לצד סדנאות ומפגשי מנטורינג שיעניקו לחברים כלים לפריצת דרך עסקית. הייעוץ העסקי בתכנית יכלול ייעוץ פרטני למיתוג ומיצוב עצמי, טיפול בלקוחות, ניהול העסק ועוד.”.

 

 

Inner article

 

 

את יום הפעילות הראשון של החממה, סיכם עו”ד אברהם יוסטמן סמנכ”ל קרן ק.מ.ח שפירט את הפעילות הענפה של קרן ק.מ.ח. המסייעת לאלפי חרדים להשתלב ולהתפרנס בכבוד. “לאחר שנים של פעילות בתחום המלגות ללימודי מקצוע, הגענו להבנה שמעבר ללימודים המקצועיים יש צורך להכשיר גם לשלב המעשי שבו בעלי המקצוע יודעים איך לתרגם את הכישרון והידע המקצועי שלהם לפרנסה מכובדת. תכנית ביז-אפ שהושקעו בה משאבים רבים, היא גולת הכותרת של פעילות קרן ק.מ.ח בסיוע ליזמים חרדים להצליח בעולם העסקים”.

בוגר המחזור הראשון של התכנית מספר ל’ביזנעס’ שקיבל כלים משמעותיים לקידום העסק שלו בגרפיקה. “האימון האישי העסקי שקיבלתי, גרם לי להטמיע כלים מקצועיים בתהליכי הניהול והשיווק של העסק, דבר שהשפיע ישירות על היקף הפעילות העסקית וההכנסות

כתיבת תגובה