מחפש עמדת טעינה לרכב חשמלי? האפליקציה לשירותך

משרד האנרגיה משיק את גרסת הבטא של אפליקציית CelloCharge המציגה מידע מדויק ומיפוי של עמדות הטעינה לכלי רכב חשמליים בישראל | האפליקציה תציג לציבור גם את מחיר הטעינה | בשלב הראשון האפליקציה תפעל עבור משתמשי אנדרואיד ובשבועות הקרובים גם באמצעות אפליקציית iOS ובאמצעות אתר רספונסיבי המותאם לכל סוגי מכשירי המובייל

צילומי מסך מתוך יישומון cello-charge

משרד האנרגיה, באמצעות חברת cello (לשעבר cellopark), שזכתה במכרז המשרד להקמת מערכת מידע ממוחשבת לעמדות טעינה לכלי רכב חשמליים ולתפעולה, מעלה לאוויר בימים אלה את גרסת הבטא של אפליקציית CelloCharge עבור ציבור נהגי הרכב החשמלי בישראל.

האפליקציה תפעיל מערכת איסוף, שמירה והצגה של נתונים מכל מפעילי עמדות הטעינה בישראל, שזכו במכרזי משרד האנרגיה, ושל מפעילים נוספים שיהיו מעוניינים בכך. בשלב הראשון יוצגו נתוני עמדות הטעינה לציבור באמצעות אפליקצייה למשתמשי אנדרואיד ובשבועות הקרובים גם באמצעות אפליקציית iOS ובאמצעות אתר רספונסיבי המותאם לכל סוגי מכשירי המובייל.

Inner article

 

בנוסף, מאפשר משרד האנרגיה למפתחי אפליקציות ייעודיות להתחבר למאגר המידע באמצעות API, ולשלב את המידע הנמצא בו, ללא עלות, באפליקציה שלהם לכל שימוש סביר. אנו בטוחים כי יימצאו שימושים מעניינים נוספים למידע, שיתנו לציבור הנהגים שירותי ערך מוסף חדשים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה