מיזוג בעולם המשפט הישראלי

שנת הכספים 2019 נפתחת בהודעה על איחוד שני משרדים מובילים בתחומם – פירמת עו”ד ד”ר שלמה נס ופירמת עו”ד דורון טיקוצקי-קנטור- גוטמן ועמית גרוס מתאחדות

עורכי הדין בתמונה משותפת | צילום: יח"צ

עו”ד רו”ח ד”ר שלמה נס, מייסד אחת מפירמות עורכי הדין המובילות בישראל בתחום של חדלות פרעון, פירוק, שיקום והבראת חברות, מיזוגים ורכישות וניהול חברות, עו”ד אלי דורון, ועו”ד ורו”ח ירון טיקוצקי מייסדים ושותפים בפירמת עו”ד דורון- טיקוצקי- קנטור- גוטמן ועמית גרוס, הודיעו על איחוד הפירמות לאחר שיחות שנערכו בחודשים האחרונים בין הצדדים.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

עו”ד נס, הסביר על מהות האיחוד ועל השותפות החדשה שיוצאת לדרך, ואמר כי “האיחוד מהווה אבן דרך משמעותית עבור כולנו ועבור הלקוחות שיזכו לשירות מקצועי, חדשני והכי טוב בארץ, עם שתי פירמות מובילות בשוק הישראלי, במגוון גדול של תחומים מסורתיים ומודרניים”.

לדברי נס, “מבחינת הציבור החרדי, לראשונה מוקמת מחלקה חרדית באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל שגם עובדיה יהיו חרדים אך בעיקר היא תדע להתייחס ללקוח החרדי ולצרכיו הייחודיים. במשך עשרות שנים אני חי ומלווה את הציבור החרדי, יזמתי והייתי שותף למהלכים גדולים וחשובים הן כלכליים והן ציבוריים לציבור החרדי, החיבור הזה הינו אך טבעי עבורי”.

Inner article

עו”ד אלי דורון, שותף ומייסד הפירמה, מסר כי “פירמת דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות’ הנה אחת המובילות בישראל במגוון תחומים כגון מיסוי, נדל”ן, התחדשות העירונית, דיני עבודה והגירה, מיזוגים ורכישות ושוק ההון. האיחוד בין המשרדים ייתן מענה נרחב ללקוחות המשרד המאוחד במגוון תחומים המשלימים האחד את השני. אני מברך על המהלך, ומצפה לדרך ארוכה ומשותפת יחד”.

הודעת האיחוד, ממקמת את השותפות כאחת החדשניות והמובילות במדינת ישראל כאשר שילוב הכוחות, מאפשר ללוות את הלקוחות במגוון נושאים.

בראש הפירמה יעמדו עורכי הדין, אלי דורון, ירון טיקוצקי ושלמה נס. ד”ר נס, מביא אתו ניסיון רב בעולם התאגידים, ניהול החברות והעסקים הישראלי, יחד עם פירמת עורכי הדין דורון-טיקוצקי-קנטור- גוטמן, עמית גרוס ושות’ נוצרת פירמה גדולה ומתפתחת של למעלה מ-100 עורכי דין מומחים בתחומי עיסוקם, הכוללים מגוון מחלקות ותחומים ונותנים מענה וליווי רחב לכל לקוח.

שילוב הכוחות, יוצר פלטפורמה ארצית חזקה במגוון רחב של נושאים כמו מיסים, שיקום כלכלי והבראת חברות, נדל”ן, התחדשות עירונית, שוק ההון, היי טק, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, מטבעות דיגיטליים ועוד. הפירמה פועלת גם בחו”ל עם שלוחות, נציגויות ושיתופי פעולה בארה”ב, באירופה, בסין והמזרח הרחוק ועוד.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה