מיפן לישראל: זה המחשב החדש של עובדי משרדי הממשלה • צפו

לקראת 2019 החליטו במשרדי הממשלה להצטייד במחשבים ניידים וכעת נמצא הזוכה • מה יש במחשב היפני החדש ועד כמה הוא חזק מבחינת ביצועים, אבטחה, ופיזית? • וכמה יעלה לכם מחשב כזה? רמז: מתקרב לסכום חמש-ספרתי

Toshiba-Portg-X30T-E-1E1-2 | צילום: יצרן

חברת מפעיל, נציגת טושיבה בישראל, זכתה במכרז של החשב הכללי בנוגע לאספקת לאספקת מחשבים ניידים למשרדי הממשלה השונים. מדובר במחשב-טאבלט Portégé X30T-E-1E1 עם יכולות מעולות שכוללות גם מגוון אמצעי אבטחה להגנה על המידע שבמחשב.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

מי שאמורים לקבל את המחשב החדש הם עובדי הממשלה, יחידות הסמך השונות, המנהלים, ומי שמוגדרים כ”זכאי ממשל”. כל אלו ייהנו מהמחשב החדש, שמציג יכולות טובות מאוד.

בין היתר, ניתן להשתמש בו במשך 17 שעות רצוף ללא טעינה. המחשב עצמו נטען בצורה מהירה, וחצי שעה של טעינה תספק 4 שעות עבודה. יש לו אחסון ssd מהיר והוא מצויד במעבד אינטל החדש של הדור השמיני בן ארבע ליבות.

המחשב עצמו גם מוגן בזיהוי ביומטרי והוא מאפשר פתיחה ע”י זיהוי פנים או טביעת אצבע. הוא מצויד גם במערכת קירור פנימית ששומרת על המחשב וביצועיו. מודם סלולרי מובנה, gps, וכן מצלמה קדמית ואחורית.

870/135 ליינר ארטקל

גם מבחינת אבטחה, מספק המחשב את הסחורה, כאשר ניתן להצפין בו מסמכים כמו גם יכולות אבטחתיות נוספות שיש בו. טושיבה החדש עבר גם מבחנים צבאיים שאישרו כי המחשב מתפקד בצורה מושלמת גם בסביבת עבודה קשוחה.

כמו כן, הוא עמיד וחזק בפני פגיעות פיזיות, והוא נושא את תו התקן הצבאי MIL STD 810G שמסמן כי המחשב עמיד בסביבות עבודה קשות במיוחד.

כמובן שאם לעובדי הממשלה לא נוח להסתובב עם כל המחשב, הרי שהם יכולים לנתק את המקלדת מהמחשב, מה שיהפוך אותו לטאבלט שגם הוא בעל יכולות מצויינות. ממשק המערכת נקי וחלק וכאמור גם מבחינת האבטחה הוא מציג יכולות משכנעות.

וכמה יעלה לכם מחשב כזה? מבדיקת ‘ביזנעס’ עולה כי המחיר לדגם הנוכחי מתחיל ב-9,500 ש”ח. כך שללא ספק עובדי משרדי הממשלה זכו למחשב טוב מאוד לשנת 2019. מה שרק מעלה את הציפיות לקראת המחשבים החדשים של 2020.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה