מיצובישי תציג דגם SUV קונספט חשמלי

במכונית הפנאי-שטח של מיצובישי שתוצג בטוקיו, מערכת PHEV קלה וקומפקטית מותאמת לרכב שטח בגודל קטן שכזה. בנוסף – במקום גנרטור מנוע בנזין, הותקן גנרטור מנוע טורבינת גז המאפשר לנהג להשתמש במצב נהיגה חשמלי טהור ובמצבים היברידיים, ומספק לו מאפייני ביצועים חלקים וחזקים שנמצאים ברכבים חשמליים

MMC Lineup at 46th Tokyo Motor Show 2019

מיצובישי הודיעה כי תציג בבכורה עולמית בתערוכת טוקיו ה- 46 דגם SUV קונספט חשמלי, בשם MI-TECH CONCEPT.

לטענת החברה, הדגם "מגלם את הערכים של המותג Drive Your Ambition' ' תחת המושג 'רכב שטח חשמלי המספק חווית נהיגה וביטחון על כל שטח'; תקע טעינה קל וקטן יותר, מערכת הנעה כפולה חשמלית וסיוע מתקדם של מערכות בטיחות אקטיביות".

250/200 סייד בר + קובייה

במכונית הפנאי-שטח של מיצובישי שתוצג בטוקיו, מערכת PHEV קלה וקומפקטית מותאמת לרכב שטח בגודל קטן שכזה. בנוסף – במקום גנרטור מנוע בנזין, הותקן גנרטור מנוע טורבינת גז המאפשר לנהג להשתמש במצב נהיגה חשמלי טהור ובמצבים היברידיים, ומספק לו מאפייני ביצועים חלקים וחזקים שנמצאים ברכבים חשמליים.

MI-TECH CONCEPT מופעלת על ידי מערכת 4 מנועי 4WD הנקראת Quad Motor עם מנוע כפול AYC   (Active Yaw Control) בעל 2 מנועים לסרן הקדמי והאחורי כאחד. הדבר יאפשר מומנט אופטימלי לכל ארבעת הגלגלים, ביטחון לנהג לשימוש מדויק יומיומי בעיר, ולביצועים בשטח ההרפתקני.

MI-TECH CONCEPT מאמצת ממשק מכונה אנושי (HMI) המקרין באמצעות מציאות רבודה AR)) מגוון מידע המתגלה באמצעות טכנולוגיית חישה אופטית מתקדמת על השמשה הקדמית. מערכת הסיוע לנהג MI-PILOT לא רק מתריעה בפני הנהג על התנגשות אפשרית, היא גם תומכת בפעולת ההגה והבלמים. בנוסף, מערכות בטיחות אקטיביות תומכות בנהג בהימנעות מהתנגשויות, או בהקטנת הנזק מהתנגשות. כל המערכות הללו פועלות יחד בכדי לספק חווית נהיגה רגועה, בטוחה ומהנה.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה