‘מיקסר’ שכרה 3,600 מ”ר בהרצליה ב-55 מיליון ל-10 שנים

גב-ים השכירה את הבניין שרכשה ממורי ארקין בפארק גב-ים הרצליה צפון לפני כחודשיים – לחברת החללים המשותפים ‘מיקסר’ תמורת 55 מיליון ש”ח למשך 10 שנים | דמי השכירות החודשיים עומדים על כ-90 ₪ למ”ר | אופציות ההארכה: בהיקף של 5 שנים ותוספת של 7% בדמי השכירות, בכל אחת מהן

פארק גב-ים הרצליה צפון | צילום: גיא מדור

כחודשיים בלבד לאחר רכישתו: גב-ים השכירה את הבניין שרכשה ממורי ארקין בפארק גב-ים הרצליה צפון לחברת החללים המשותפים “מיקסר” תמורת 55 מיליון ש״ח למשך 10 שנים.

הנכס, אשר מהווה היום חלק בלתי נפרד מפארק גב-ים הרצליה צפון, הושכר בתמורה לדמי שכירות חודשיים בסך של כ-90 ₪ למ”ר ו-55 מיליון ש״ח סה״כ למשך 10 שנים, המשקפים תשואה של למעלה מ-7%. ההסכם עם חברת מיקסר כולל 2 אופציות להארכתו בהיקף של 5 שנים ותוספת של 7% בדמי השכירות, בכל אחת מהן.

250/200 סייד בר + קובייה

הנכס, בשטח של כ-3,600 מ”ר, נבנה על מגרש בשטח של כ-1.1 דונם, והוא כולל פוטנציאל לזכויות בניה נוספות בהיקף של כ-3,000 מ”ר בייעוד תעסוקה.

גב-ים מחזיקה כיום למעלה מ-300 אלף מ”ר של מתחמי הייטק ומשרדים בהרצליה, בשלושה מתחמים הנמצאים בתפוסה מלאה.

יריב בר-דעה, סמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי בגב-ים: “בשנים האחרונות מרחיבה גב-ים את האחיזה בערים החזקות, המהוות מושבן של חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות והישראליות המובילות. אנו גאים לאכלס את חברות ההייטק והטכנולוגיה מהמובילות בעולם שדוחפות את כלכלת ישראל קדימה.

“גב-ים תמשיך להתפתח באזורי ביקוש אלו ולהציע את התנאים המיטביים והאקו-סיסטם הנכון למיקסום עבודתן של החברות היושבות בנכסיה”.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה