מישהו אמר משבר? ארבע מכוניות מיני GP הגיעו לישראל

במהדורה מוגבלת, עם ‘תעודת יוחסין’ מקורית על שם הרוכש המעידה על היותה של המכונית 1/3000 בעולם בלבד • ארבעה כלי רכב של MINI GP נחתו בישראל • תג המחיר: החל מ 399 אלף ₪ 

מיני GP | צילום: יצרן

בעולם רכבי היוקרה אין בלימת פתע. אחרת קשה להבין איך מתוך מהדורה מוגבלת של 3,000 מכוניות בלבד מסדרה זו בעולם – ה-MINI GP נחתה בישראל, עם ארבע מכוניות בלבד.

דלק מוטורס מודיעה היום על הגעתה של מכונית העל MINI GP לישראל, ומתוך מהדורה מוגבלת של 3,000 מכוניות בלבד מסדרה זו בעולם – 4 הגיעו לארץ בימים אלה, במחיר של החל מ-399 אלף ₪.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

MINI GP החדשה היא עם המנוע החזק ביותר שהותקן ברכב ממותג מיני (מגיע מסדרה 1 החדשה M135) – מנוע שני ליטר טורבו-בנזין 306 כ”ס בין 5,000 ל-6,250 סל”ד ומומנט מרשים לא פחות של 45.8 קג”מ בין 1,750 ל-4,500 סל”ד.

עם מערכות שימון וקירור מנוע ייחודיות לקבלת ביצועיים מירביים, מערכת פליטה ייחודית בעלת צליל אמוציונלי ועוצמתי, דיפרנציאל מוגבל החלקה מכאני, מתלים מותאמים ושלדה מוקשחת, ספויילר אחורי במבנה כפול, כנפיים קדמיות ואחוריות בסיבי פחמן, מצב נהיגה “GP” – לנהיגה קיצונית וחישוקי 18″ מחושלים קלי משקל.

מיני מציעה את-GP עם דיפרנציאל ננעל מכנית, מתלים ספורטיביים כאמור הכוללים הנמכה של 10 מ”מ ביחס ל  JCW רגילה, בלמים ספורטיביים בקוטר 360 מ”מ ועם ארבע בוכנות מלפנים ועם הבטחה ליכולת דינמית משובחת. מדובר בגירסה של שני מושבים בלבד.

בנוסף, לכל רוכש MINI GP תונפק “תעודת יוחסין” מקומית מיוחדת ומאושרת ע”י היצרן כהוכחה להיותה חלק ממהדורה מוגבלת.

מיני GP | צילום: יצרן

לדברי ברק כהן, מנהל חטיבת BMW ו-MINI בדלק מוטורס: “אנו נרגשים לבשר על הגעתן של ה-MINI GP לישראל. מדובר בגרסת-על של המותג האייקוני, שמפגיש עיצוב ייחודי עם יחידת כוח קיצונית שמייצרת חוויית נהיגה באמת יוצאת דופן”.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה