מכה נוספת ל'קרסו מוטורס' יבואנית ניסאן?

מול הירידות החדות במכירות דגמי היבוא של 'קרסו מוטורס', מכה נוספת: הוסרה התקינה האירופאית והופסק ייצור גרסת הנוסעים של מסחרית 'ניסאן' ה-Nv200 • התוצאה: 'קרסו' יפסיקו לייבא את הדגם, והמתחרות הדומות יכבשו את השוק

לא מיוצרת יותר? | צילום: אתר רשמי

אחרי ירידה חדה במכירות כלי הרכב של היבואנית 'קרסו מוטורס', היא מפסיקה לייבא ארצה את המסחרית של ניסאן, ה-Nv200. לטענתה הסיבה היא, שהופסק ייצורו בגרסת נוסעים בתקינה אירופאית. במקביל נכנסות לשוק מתחרות דומות.

ל'ביזנעס' נודע כי ניסאן Nv200, שהיא שילוב של משפחתית עם רכב עבודה, לא תיובא יותר ע"י קרסו. בימים הקרובים תימסר המכונית האחרונה מהדגם הנוכחי. זאת כאמור במקביל לכניסתן הקרובה של מתחרות, דוגמת פיג'ו ריפטר האמורה להגיע בקרוב, או סיטרואן ג'מאפי הדור החדש (שנבחנה כאן לפני כשנה); הן אמנם שונות במידותיהן מה-Nv200, אך מיועדות גם כן למשפחה וכרכב עבודה.

250/200 סייד בר + קובייה

לאחרונה דווח ב'גלובס' כי 'קרסו מוטורס' המייבאת, מלבד ניסאן גם את רנו, דאצ'יה ואינפיניטי, דיווחה כי חלה ירידה של ממש במסירות כלי הרכב שהיא מייבאת ארצה: ברבעון הראשון של 2019, חלה נסיגה במכירות כלי הרכב מ-4 היצרניות שמייבאת 'קרסו': לא פחות מ-26% ירידה במכירות ניסאן, ירידה זהה במכירות דאצ'יה, ירידה של 14% במכירות אינפיניטי וירידה של 7% גם במכירותיה של רנו.

בסך הכול מכרה החברה רק 7,729 רכבים ברבעון הראשון של השנה, לעומת 9,563 בתקופה המקבילה אשתקד.

מניסאן ישראל מקבוצת קרסו מוטורס נמסר כי: "ייבוא הרכב מדגם nv200 הופסק מאחר וייצור הדגם בגרסת נוסעים בתקינה האירופאית הופסק , ולא בשל ביקוש נמוך כפי שנטען בפנייתכם. מעת לעת מתבצע רענון של קו המוצרים ע״י היצרן, בהתאם לאילוצי רגולציה, שיקולי עלות, ושינוי בטעמי הצרכנים".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

2 תגובות ל: "מכה נוספת ל'קרסו מוטורס' יבואנית ניסאן?"

  1. מה הפלא אם ההלוואה שלי אחרי 3 שנים 70000 והרכב שווה 42000?

  2. כותרת לא עניינית! זו לא מכה לקרסו

    ממילא אף אחד כמעט לא רכש את הרכב הזה

    כנסו לנתוני המכירות של 2019 לפני שאתם מוציאים הודעות על גבול המגוחכות.

כתיבת תגובה