מנכ”ל הראל פיננסים פורש לעסק עצמאי בשוק ההון

לאחר 5.5 שנים מוצלחות כמנכ”ל הראל פיננסים, הודיע טל קדם על רצונו לסיים את תפקידו | קדם פונה להקמת פעילות עצמאית בשוק ההון | הראל פיננסים רשמה ב-2021 תוצאות שיא עם צמיחה של קרוב ל 100% ברווח התפעולי השנתי

טל קדם, מנכ''ל הראל פיננסים | צילום: תמר מצפי

טל קדם, מנכ”ל הראל פיננסים בחמש וחצי השנים האחרונות, הודיע כי בכוונתו לסיים את תפקידו ולצאת לדרך עצמאית לטובת הקמת פעילות בשוק ההון. קדם ימשיך בתפקידו כמנכ”ל עד לסוף השנה, אי לכך ההחלטה על זהות המחליפ/ה תתקבל בשבועות הקרובים.

קדם מסיים קדנציה מוצלחת במהלכה המשיכה הראל פיננסים את הצמיחה והמומנטום החיובי בכל תחומי הפעילות. הגדלת הפעילות כללה הקמת פעילות ענפה בתחום ההשקעות האלטרנטיביות, ניהול השקעות ללקוחות כשירים, ונקודות ציון נוספות: זכייה כבית ההשקעות של השנה, כבית ההשקעות הצומח של השנה וכחברת קרנות הנאמנות המגייסת של השנה.

250/200 סייד בר + קובייה

הראל פיננסים רשמה ב-2021 תוצאות שיא עם צמיחה של קרוב ל 100% ברווח התפעולי השנתי.

טל קדם, מנכ”ל הראל פיננסים: “לאחר 5.5 שנים מוצלחות ומהנות במיוחד בהראל, ולאחר מעל 20 שנות ניהול בשוק ההון, החלטתי לפנות להקמת פעילות עצמאית בשוק ההון. אני מבקש להודות לכל נבחרת העובדים והמנהלים המצוינת של הראל פיננסים. רק יחד יכולנו להגשים את כל המטרות והיעדים הגדולים שהצבנו לעצמנו ולהגיע להישגים. תודה מיוחדת על הגיבוי, התמיכה והחברות ליו”ר הקבוצה יאיר המבורגר וליו”ר הדירקטוריון ד”ר שמעון אלקבץ. אין לי ספק כי ה-DNA המיוחד שהם מובילים יחד עם האנושיות המקצועיות והייחודיות שלהם ימשיכו להוביל את הקבוצה להישגים משמעותיים גם בהמשך”.

ד”ר שמעון אלקבץ, יו”ר דירקטוריון הראל פיננסים: “ברצוני להודות לטל קדם על התקופה בה ניהל את הראל פיננסים והביא את בית ההשקעות לתוצאות שיא בכל תחומי הפעילות השונים. טל, בכישרון רב, יחד עם כל צוות העובדים והמנהלים, הצליח לייצר ערך רב לחברה, ללקוחותיה ומוצריה, תוך בניית תשתיות חזקות שישרתו את הראל פיננסים בהמשך. אני מכבד את החלטתו של טל לסיים את תפקידו, מאחל לו הצלחה בדרכו העצמאית ומשוכנע שכשרונו וניסיונו יביאו להצלחתו”.

870/135 ליינר ארטקל

 

יו”ר קבוצת הראל, יאיר המבורגר: “תרומתו של טל להראל פיננסים הייתה עצומה. אני מבין את שאיפותיו של טל להקים עסק עצמאי ואני מאחל לו הצלחה רבה”.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה