מנכ”ל ‘רילטיבנדלס’: אנחנו הבוקינג של השקעות מקבצי הנדל”ן

נועם עמרם, מנכ”ל הסטארטאפ ‘רילטיבנדלס’ שמשיק פלטפורמה דיגיטלית חדשה שתאפשר לישראלים להשקיע במקבצי נדל”ן בחו”ל בהשקעה מינימלית של 1,000 ש”ח בלבד אומר כי “בדומה לבוקינג.קום – הפלטפורמה מחברת בין קרנות וסוכנויות נדל”ן לבין אלפי משקיעים” | עד כה הפלטפורמה גייסה כ-8 מיליון ש”ח, חלקם במימון המונים, ובימים אלה נמצאת בסבב גיוס נוסף

נועם עמרם | צילום: יח"צ

על רקע עליות המחירים החדות בשוק הנדל”ן המקומי, הזעזועים בשווקי ההון והחיפוש אחר אלטרנטיבות השקעה, פלטפורמה דיגיטלית חדשה, המושקת בימים אלה, תאפשר לישראלים השקעות במקבצי נדל”ן בחו”ל, בהשקעה מינימאלית של 1,000 ש”ח בלבד. זאת לעומת סכומים של עשרות ומאות אלפי יורו הנדרשים מאלו המעוניינים להשקיע בנדל”ן בחו”ל כיום.

ההשקעה בנדל”ן בחו”ל, תחום הצובר תאוצה בקרב ישראלים רבים, מתבצעת בדרך כלל באמצעות השקעה בנכס בודד כמו דירה אותה משכירים. ההשקעות של גופים מוסדיים ומשקיעים גדולים בנדל”ן בחו”ל מתוחכמות יותר וכוללת, בדרך כלל, השקעות במקבצים שונים ובאמצעות קרנות המתמחות בכך. מדובר בהשקעות מינימאליות בסכומים גבוהים. הסטארט אפ ‘רילטיבנדלס’ (REALTY BUNDLES) מאפשר גם למשקיעים הקטנים אפשרות דומה.

REALTY BUNDLES פיתח פלטפורמה דיגיטלית חדשנית המחברת בין קרנות השקעה בינלאומיות בנדל”ן ובין משקיעים ישראלים. הפלטפורמה מאפשרת להשקיע בפרוייקטים של נדל”ן בחו”ל בסכומים נמוכים, החל מסכום של 1,000 ש”ח בלבד, תוך פיזור ההשקעה והסיכונים על מגוון רחב מאוד של עשרות ומאות פרוייקטים. הסטארט אפ הישראלי  כבר זכה במענק על חדשנות עסקית מטעם האיחוד האירופי ונמצא כיום בהליכי רישום של פטנט PCT.

נועם עמרם, מנכ”ל REALTY BUNDLES מסביר, כי  “כמו הפלטפורמה של בוקינג.קום בתחום המלונות, REALTY BUNDLES עושה זאת בתחום הנדל”ן. הפלטפורמה הדיגיטלית  מחברת בין קרנות נדל”ן וסוכנויות מובילות לבין המשקיעים הקטנים. למשקיעים נפתחת ההזדמנות להיכנס להשקעות, בסכומים נמוכים ובפיזור נרחב, באמצעות הגופים המובילים שהיו סגורים עבורם עד כה. עבור הקרנות, הפלטפורמה מאפשרת גישה לעשרות ומאות אלפי לקוחות ומשקיעים פוטנציאלים חדשים אליהם הן לא יכלו להגיע עד כה”.

הסטארטאפ REALTY BUNDLES, שהוקם בסוף שנת 2019, פועל בשיתוף עם קרנות וסוכנויות נדל”ן מרכזיות באירופה (ובשלב הבא בארה”ב). מדובר בקרנות אשר סף הכניסה אליהן הוא גבוה מאוד (בד”כ מינימום השקעה של 100 אלף יורו ומעלה) המשקיעות בסיגמנטים שונים של נכסים במדינות השונות ביבשת: נדל”ן מניב, נדל”ן למגורים, מחסנים לוגיסטיים, דיור לסטודנטים ועוד. בחירת הקרנות והסוכנויות בהן משקיעה הפלטפורמה נעשית לאחר סינון קפדני ועם אלו הנהנות ממוניטין טוב במדינתן. קרנות וסוכנויות אלו מסוגלות להציע מגוון רחב של נכסים אטרקטיביים ועסקאות המגובות בביטחונות.

REALTY BUNDLES, ביחד עם אותן קרנות, בונה מקבצים (בנדלים) של פרוייקטים בהתאם לרמת הסיכון או תחום ההשקעה, כאשר ההשקעה הכספית מבוזרת ביניהם. בכך הפלטפורמה מונעת מצב מוכר בתחום ההשקעות בנדל”ן בו כישלון בפרוייקט אחד עלול להוריד את כל ההשקעה לטמיון.

נכון להיום הפלטפורמה מציעה כבר 7 בנדלים מדינתיים או אזוריים באירופה. בין השאר בנכסים בבריטניה, שבדיה, פורטוגל, ספרד ועוד.

עד כה גייס הסטארט אפ כ-8 מיליון ש”ח, חלקם בגיוס המונים, וכיום הוא נמצא בסבב גיוס המונים נוסף. יצויין כי בתום פיילוט מצומצם שביצעה החברה ועם סיום שלב ההרצה, נפתחה כעת לציבור הרחב האפשרות להשקיע באמצעות הפלטפורמה.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה