מנקים עד היסוד עם ניקוי בקיטור

ניקוי בקיטור, מאתר nano-state ניקוי בקיטור, מאתר nano-state

בואו נודה בזה – אימא תמיד צדקה. כן, בכל הפעמים הללו שהיא התעקשה שצריך לנקות ולסדר, אך סירבתם כי "יש סדר בבלגן" והצלחתם לחיות עמו קומסי-קומסה.

אולם, הניקיון חשוב מאוד לשמירה על ההיגיינה, הסניטריות והבריאות. עכשיו, כשאתם כבר בוגרים ויש לכם ילדים משלכם, אתם מוצאים עצמכם משחזרים את הנאומים של ההורים.

apps-box

הזמן עובר מהר, גבירותיי ורבותיי. הבית ומקום העבודה הם קרקע פורה להתפתחויות של חיידקים שכאמור עשויים לפגוע בבריאותנו, בייחוד לסובלים מרגישויות לאלרגנים (דוגמת אבק או קרדית אבק הבית).

מאידך, שמירה על הניקיון עשויה להקשות עלינו, בייחוד בשל הצורך להצטייד במכשור ובכלים מתאימים, שחלקם קשים לתפעול.

ובדיוק מסיבה זו, זה הזמן להציג את מכונת ניקוי בקיטור, שכבר מזמן צברה אהדה בקרב מביני עניין ודבר.

מפסיקים לקטר ומתחילים לנקות בקיטור

השטיפה המסורתית עושה שימוש במגבים ובחומרי ניקוי.

לעומתה, ניקוי בקיטור עושה שימוש באדי מים חמים מאוד.

הנה כל מה שעליכם לדעת בנושא –

  • נפטרים מהחיידקים – הודות לניקוי היסודי בקיטור, מתאפשר להעמיק גם לשכבות הלכלוך העמוקות במשטח ולהסירן ביעילות ובכך להכשיר את המשטח לנקי ומתאים לסובלים מאלרגיות.
  • נפטרים מלכלוכים עיקשים – התזת אדי הקיטור הממוקדת מאפשרת להיפטר גם מהכתמים העיקשים ביותר. מכונת הניקוי בקיטור נחשבת למצוינת בהסרת שומנים משום שהיא ממיסה אותם בקלות וביעילות. לעומת זאת, השטיפה המסורתית מנקה את פני השטח באופן שטחי יותר.
  • חיסכון בזמן ובמשאבים – בעולם שבו זמן שווה לכסף, מכונת ניקוי בקיטור מאזנת את המשוואה לטובתה. תהליך הניקיון במכונה הוא יעיל ומהיר ובכך חוסך זמן רב, וכן את הצורך להצטייד בחומרי ניקיון רבים. בטווח הארוך, יש לכך יתרונות רבים ללא ספק.
  • ניקיון ירוק – לא בכדי שמירה על איכות הסביבה עולה לתודעה יותר ויותר, מהסיבה שנראים נזקים שונים המשפיעים על האדם ועל סביבתו. ניקוי בקיטור אינו עושה שימוש בחומרי ניקיון אגרסיביים בעלי השפעה שלילית על הסביבה, וכן בעל יתרון אקולוגי חשוב בשל העובדה שניתן להשתמש במים ממוחזרים. יתרה מזאת, אין צורך לחשוש ששאריות מחומרי הניקיון יוותרו על הרצפה ויפגעו בילדים ובחיות המחמד.
  • ניקיון יעיל ופשוט – באמצעות מכשיר הקיטור ניתן לנקות את כל סוגי המשטחים ואף לגשת גם למשטחים בעיתיים שאליהם יש קושי להגיע באופן אחר (מתי לאחרונה ניסיתם לשטוף את מרווחי הקרמיקה?). פעולת הניקיון אינה פוגעת באף סוג של משטח, אלא מדמה לו מראה חדש, נקי ומבריק.

מתאים גם לבית וגם לעסק

מכונות ניקוי הקיטור מגיעות במגוון דגמים, גדלים ועוצמות. כך למשל, ניתן למצוא מכונות קיטור קטנות, ניידות וקלות מאוד לתפעול שיתאימו בעיקר למשטחים קטנים, דוגמת חדרי בית פרטי. מאידך, אם יש צורך לנקות משטחים גדולים ומרווחים, כמו במרכול, יש צורך במכונה גדולה יותר על גלגלים שניתן לכסות באמצעותה משטחים גדולים בפרק זמן קצר.

side
inner

כתיבת תגובה