מסקנות שחשוב להסיק כשאתם מנסים להפיץ את הידיעה על העסק שלכם ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות מהוות פלטפורמה נהדרת לפרסם את העסק שלכם. אבל כשאתם מנסים להפיץ את הידיעה על העסק שלכם, אתם עלולים להתאכזב כאשר התוצאות לא מגיעות מהר כפי שקיוויתם. קבלו כמה מסקנות שחשוב להסיק, מהניסיון של המותגים המובילים שלמדו איך הרשתות החברתיות עובדות טוב יותר.

מסקנה ראשונה – חוק המספרים הגדולים

המון עסקים מנסים להתפרסם או לגדול בזכות פעילות ברשתות החברתיות השונות. כשזה עובד, זה מצוין אבל מה עושים אם אין לכם בסיס חזק של עוקבים? קודם כל, חשוב לדעת שככל שלעסק יש יותר עוקבים, כך הוא מושך תשומת לב של אנשים נוספים. כשיש יותר עוקבים, גם לרשת החברתית בעצמה יש עניין לקדם את המותג או העסק. אז בתור התחלה, אפשר ללכת למשל על קניית עוקבים באינסטגרם. ברגע שיש לכם מסה של עוקבים, יגיעו אליכם עוד רבים אחרים. הידיעה על העסק שלכם תתקדם ותפרוץ הרבה יותר מהר.

מסקנה שניה – פרסמו פוסטים בקצב הגיוני

אי אפשר להפיץ ידיעה אחת באינסטגרם או בפייסבוק ולצפות שהעסק יכבוש את העולם (או אפילו את הרשת). אפילו אם כבר יש לכם ידיעה מנוסחת מושלם או את התמונה הכי יפה בעולם, זה עוד לא מספיק. המסקנה הנדרשת היא שיש צורך ברציפות. צריך להמשיך ולפרסם פוסטים בקצב הגיוני. וכדאי גם להעלות תמונות, יותר מפעם אחת בשבוע. כאשר אתם מעלים תכנים וידיעות באופן רציף, אנשים ייהנו להמשיך לעקוב אחריכם לאורך זמן. כך אתם נצרבים אצלם בזיכרון והם מרגישים אליכם ואל העסק שלכם חיבור יותר חזק.

מסקנה שלישית – שלבו בין עסקי לאישי

אם אתם רוצים ליצור חיבור באמת חזק, שימשוך אנשים לעסק שלכם, אתם לא צריכים להפיץ רק ידיעה עסקית "יבשה". ידיעה כמו עסק חדש נולד, זה נחמד אבל לא מספיק. העלו פוסטים או תמונות ששמים דגש לא רק על התחום העסקי שלכם אלא גם על המימד האישי שלכם. אנשים מחפשים את האנשים שמאחורי העסק. אם תהיו מוכנים לחשיפה אישית מסוימת, תראו שתשומת הלב שמגיעה אליכם עולה בהתמדה.

מסקנה רביעית – היו מעורבים בקבוצות רלוונטיות

כדי שיותר גולשים יגיעו לעמוד העסקי שלכם או לערוץ שלכם, כדאי שגם אתם תצאו מפעם לפעם מתוך המעגל הקרוב שלכם. כלומר, אל תסתפקו בפרסום של פוסטים או ידיעות, העלאת תמונות או סרטונים בתוך העמודים העסקיים שלכם. מדי פעם צאו החוצה, התחברו עם קבוצות רלוונטיות. הגיבו לאנשים אחרים, השתתפו בדיונים. ככל שתהיו מעורבים גם מסביב, יותר אנשים ישימו אליכם לב. רבים מהם יבקרו גם בפוסטים ויקראו את החדשות והפרסומים שאתם מעלים אצלכם.

מסקנה חמישית – תנו ערך מוסף

סביר להניח שהעסק שלכם נותן מענה לצרכים שונים של אנשים. זה יכול להיות תיקונים, זה יכול להיות אספקה של מכשירי חשמל, זה יכול להיות יעוץ משכנתאות או כל דבר אחר. העניין הוא שיש לכם ידע מקצועי בתחום העסקי שלכם. אם אתם רוצים להצליח ברשתות החברתיות ולהפיץ את הידיעה שאתם קיימים ומה אתם מציעים, תנו ערך מוסף. זו המסקנה שאליה הגיעו המותגים החזקים ביותר. פרסמו מדי פעם פוסטים שובבים או מצחיקים ומעניינים. ובפעמים אחרות, תנו מידע שיהפוך את החיים של העוקבים שלכם ליותר קלים. טיפים, רעיונות, עובדות, דעות, ברגע שאתם נותנים ערך מוסף, אנשים יותר יבקרו אצלכם. אנשים שיגלו משהו מעניין או חשוב, לא יהססו וישתפו וכמובן יתנו לייקים או יתייגו.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה