מעלה עמוס מהווה פתרון אטרקטיבי למצוקת הדיור”

במהלך הביקור באתר הבניה ובמוסדות החינוך במעלה עמוס הציגו בפניו ראשי הישוב וראשי חברת ‘אריאל יזמות’ את פרויקט הבניה במרחק קצר מירושלים * ראש עיריית בית שמש הרב משה אבוטבול הביע את התרשמותו גם מעשרות הדירות שנמכרו לחסידי ביאלא והעריך כי הדבר יסחוף קהילות נוספות

סיור משה אבוטבול במעלה עמוס

 

עם התפתחותה המרשימה של מעלה עמוס הגיע לסיור מיוחד ראש עיריית בית שמש הרב משה אבוטבול שביקש לעמוד מקרוב על תנופת הבניה ביישוב.

roga-250

את הסיור המרשים ליוו הבעלים של חברת אריאל יזמות מר טוביה לבקוביץ, מנכ”ל החברה מר אסף יהוד, סגן ראש מועצת גוש עציון ר’ יואל סילבר, מזכיר היישוב ר’ אריה קאהן ונציג חסידות ביאלא ר’ ישראל וכהולדר.

הרב משה אבוטבול סייר באתר הפרויקט שבו נבנות הדירות החדשות ביישוב כאשר עשרות מהם נרכשו על ידי חסידי ביאלא בברכתו של זקן חברי מועצת גדולי התורה כ”ק האדמו”ר מביאלא שליט”א. ראש העיר עקב אחר התקדמות הבניה ביישוב וקיבל סקירה מקיפה על הפרויקט הנבנה באיכות ובסטנדרט גבוה על ידי חברת ‘אריאל יזמות’ בשיתוף חברת ‘ש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח בע”מ בראשות זאב וולוול הורביץ ויחדיו מציעים ניסיון רב שנים דבר המעניק יתרון מבחינה מקצועית, תכנונית והן מבחינת שירות ובטחון ללקוח. אריאל יזמות מתמחה בבניית שכונות ומתחמי דיור במרחב הכפרי. מאז הקמתה יזמה החברה בניה של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ תוך הקפדה על תכנון חדשני ושמירה על סטנדרט בניה גבוה ומוקפד. אריאל יזמות עובדת עם טובי המומחים על מנת לספק מוצר איכותי המתאים לצרכיהם.

לאחר הסיור באתר הבניה סייר ראש העיר במוסדות החינוך בישוב והביע התרשמותו מחיי הקהילה המתפתחים. בסיומו של הסיור הממושך התכנסה המשלחת במשרדי המועצה. ראש העיר בית שמש הרב משה אבוטבול הביע בפני הנוכחים את התרשמותו ואמר: “התרגשתי מאוד לראות את ההתפתחות של מעלה עמוס. כל בכירי אישי הציבור החרדיים דנים על פתרונות של דיור במגזר החרדי והנה אני רואה את המפות והפריסה ורואה עד כמה הפתרון של מעלה עמוס הוא אטרקטיבי  לציבור החרדי” הרב אבוטבול הוסיף ואמר “הגעת אברכי  חסידות ביאלא למקום היא בשורה גדולה שתסחוף אחריה קהילות וחסידויות רבות”.

 

ono-side
inner

כתיבת תגובה