מעצבים? מתכנתים? סופר-טכניים? מודל הולנד מחכה לכם

מומחי תעסוקה על היום שאחרי המשבר: "יגדל הביקוש לעובדים איכותיים בתחומי העיצוב, התכנות והמקצועות הטכניים" • יריד מיוחד יעניק אבחון תעסוקתי והכוון למתעניינים בלימודים בתחומים אלו

קורסים מקצועיים | תמונה: Unsplash.com

הקורונה עדיין כאן אבל יש מי שכבר משרטט את מפת התעסוקה המסתמנת ליום שאחרי המשבר. הניתוח נעשה על בסיס מחקרי עומק בקרב מעסיקים מובילים ברחבי העולם, לצד מגמות מובהקות המסתמנות בשוק התעסוקה האירופאי, המתעורר מחדש בימים אלו ומציג עליות משמעותיות בביקוש לעובדים במגוון ענפים.

על פי הממצאים נראה כי מדרג הרלוונטיות התעסוקתית עומד להשתנות משמעותית, כאשר מקצועות בתחומים מסוימים מזנקים לקדמת הבמה על חשבון תחומים אחרים, דבר שישליך כמובן על רמת הביקוש והתגמול עבור משרות בתחומים אלו. "נראה כי קיים מחסור בעובדים איכותיים בתחומי העיצוב, בתכנות והמקצועות הטכניים, והדבר ישליך את רמת הביקוש והתגמול עבור משרות מתחומים אלו", אומרים מומחי תעסוקה וותיקים העוקבים בדריכות אחרי המגמות המתפתחות בתקופה זו בעולם העבודה.

במטרה להיערך לקראת הבאות, חברו יחד גופי התעסוקה וההכשרה המובילים במגזר החרדי להפקת יריד לימודים ענק, בהובלת 'זום אין', המתמחה בהפקת ירידי תעסוקה למגזר החרדי.

היריד הנוכחי ייערך במתכונת ייחודית ובמודל חדשני שזכה להצלחה ניכרת בשני ירידי ענק שהופקו על ידי 'זום אין' בשנה האחרונה, בהם השתתפו אלפי עובדים ומחפשי עבודה במגזר החרדי.

במסגרת היריד, שייערך במתכונת מקוונת עקב מגבלות משרד הבריאות, יוצגו למשתתפים עשרות מסלולים מובחרים להכשרה ורכישת מקצוע במכללות וגופי הכשרה מובילים בתחומי העיצוב, התכנות והמקצועות הטכניים, תחומים הזוכים לביקוש גובר בשוק התעסוקה הדינאמי של ימינו.

בנוסף יציגו מרכזי ההכוון והתעסוקה את כל המידע על תנאי הזכאות לקבלת שוברי מימון וסבסוד לימודים בהיקף של עד 100% מעלות הקורס, בהתאם לקריטריונים.

למשתתפים תינתן גם האפשרות לבצע אבחון תעסוקתי מהיר ואפקטיבי, ללא תשלום, על פי 'מודל הולנד', המשמש את המעסיקים המובילים בעולם בתהליכי ההשמה הארגוניים שהם מבצעים לעובדים פוטנציאליים.

מנכ"ל 'זום אין', בנצי שוורץ, התייחס ליריד המתקרב ואמר: "אנו שואפים לספק מענה מקצועי והולם עבור אלפי עובדים ומחפשי עבודה מהמגזר החרדי, החפצים להישאר רלוונטיים בעולם התעסוקה החדש, ולממש את יכולותיהם וכישוריהם במקצוע מפרנס ומתאים.

בנצי שוורץ מנכ"ל 'זום אין'

לצורך כך רתמנו את גופי התעסוקה המובילים במגזר, לצד מכללות ומכוני הכשרה הטובים ביותר בתחומם, וגיבשנו את יריד הלימודים האפקטיבי והיעיל ביותר שנערך אי פעם למגזר החרדי, כולל אבחון תעסוקתי מהיר ועוד מגוון כלים מקצועיים לבחירת המסלול הלימודי המתאים ביותר לכל אחד ואחת", דברי בנצי שוורץ.

כתיבת תגובה