מערכת CRM בעברית שמשנה את פני העסק

FREEPIK

איך חוסכים זמן, משווקים בצורה הרבה יותר מדויקת ויוצרים מנגנוני מכירה חכמים ואוטומטיים? התשובה נמצאת אצלנו והיא כבר לא בכספת: מערכת CRM בעברית מספקת ללקוחותינו הרבים פתרונות יעילים לניהול השיווק והמכירות בעסק והיא עושה זאת בעברית.

למה לך מערכת CRM בעברית?

נכון, השוק רווי מערכות CRM ורבות מהן דוברות דווקא אנגלית. במבט ראשון, נדמה שכולנו מתנהלים באנגלית היום, אבל המצב הוא לא בדיוק כזה. הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בדקה את בסיס ההבנה שלנו באנגלית וגילתה שרבים מאיתנו לא מרגישים בטחון מלא בשימוש בשפה. בנוסף, הבנת הנקרא של רבים מאיתנו באנגלית לוקה בחסר. בתוך עסק פעיל שכל הזמן מצטברות בו משימות ושיש בו אחריות לשיווק ולמכירות שוטפות, חשוב לייצר שיטת עבודה יעילה. מערכת CRM בעברית מבטיחה יישור קו בין כל העובדים ויוצרת בטחון שכולם יבינו את המונחים המקצועיים, יכירו את הפונקציות ויוכלו לעבוד עם המערכת בצורה זורמת ונוחה.

לא רק למי שמבין את המונחים המקצועיים באנגלית

אחד היתרונות הכי ברורים של  מערכת CRM בעברית היא הדאטה. המערכת מספקת נתונים ממערכות הפרסום של גוגל ופייסבוק, מכל מערכות הטלפון, ההודעות, טפסי צור קשר ועוד אינטגרציות ואוטומציות רבות.  המעקב אחר הנתונים נעשה כולו בעברית כך שלא צריך להכיר מונחים מקצועיים של דיגיטל בעברית וגם המנהל שרוצה לעקוב אחר מחלקות השיווק והמכירות ולראות שהקמפיינים בהם הוא משקיע מצדיקים את ההשקעה, יכול לעשות זאת בלי להבין כל מונח מקצועי.

עוד יתרונות ברורים של מערכת CRM בעברית

אוטומציות וחיבורים למערכות בעברית כמו רב מסר, אקטיב טרייל, חשבשבת ועוד מגוון עצום של מערכות שונות המתממשקות למערכת.

  • אפשרות מעקב אחר לידים באמצעות מספרים וירטואליים המספקים מידע על מקורות הלידים האפקטיביים ביותר ואלו שפחות.
  • אפשרות ליצירת מגוון רחב של פונקציות באתרים, ביניהם צ'אט בוטים ליצירת לידים חמים וטפסי צור קשר חכמים.
  • אפליקצייה לנייד הניתנת להורדה בקלות ומאפשרת מעקב אחר הנתונים גם מהנייד.
  • אפשרות להתאמה אישית של המערכת לפי הפונקציות והצרכים הדרושים בכל עסק.
  • מערכת אידיאלית עבור חברות ועסקים המנהלים מספר קמפיינים או חברות דיגיטל ופרסום המנהלות תיקי לקוחות רבים ומחפשות מקום אחד המרכז את כל ניהול הקמפיינים.
  • אפשרויות עיצוב של כרטיסי ביקור דיגיטליים ודפי נחיתה בעברית.

מערכת CRM היא הבחירה החכמה בכל עסק המחפש פתרון יעיל לניהול השיווק, המכירות והטיפול בלקוחות פוטנציאליים וקיימים. המערכת מספקת לא רק את כל היתרונות שציינו כאן, אלא מוכיחה שניתן לקצר משמעותית שעות עבודה, לחסוך בתקציבי פרסום ולהוביל לרווחים גדולים מכל קמפיין פרסומי.

 

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה