"לא נפתור הפעם את מצוקת הדיור בציבור החרדי"

"ניתן בכנס מענה מושלם לצורך הבסיסי של כל איש נדל"ן, 'נטוורקינג' עם חיבור אישי לבכירי עולם הנדל"ן בארץ" • כתב 'ביזנעס' ישב לשיחה עם כמה ממפיקי כינוס "הזירה live" – שיתקיים ביום שני הקרוב יט' תמוז 22/07 בשעה 18:00 ברחוב הרב הרצוג 75 ירושלים – בכדי להבין טוב יותר במה בעצם מדובר •

כנס הזירה בירושלים לאנשי מקצוע מתחום הנדל"ן | תמונה: יח"צ

רבים מנכסים לעצמם יומרות ענק בכנסי נדל"ן שונים, אנחנו – אומר לנו הרב משה הרשלר, מנהל קבוצת " – מפיקים כנס מסוג אחר – ממוקד וקולע, ובעיקר מאוד יעיל ואפקטיבי.

הכנס "הזירה live" הינו פרי הפקת בזק שהתארגן באופן ספונטני מתוך הרשת העסקית 'הזירה', על ידי מגוון אנשי נדל"ן שחשו בצורך הגדול ובפוטנציאל העצום במינוף כוח הרשת לטובת כלל אנשי הנדל"ן בארץ בכלל ובמגזר החרדי בפרט. הכנס יתחיל בשעה 18:00 ביום שני הקרוב יט' תמוז 22/07 ברחוב הרב הרצוג 75 ירושלים. לאחר ההתכנסות יחלו ארבעה מושבים מקבילים. יזמות והשקעות, מימון נדל"ן, התחדשות עירונית, ושיווק ומכירות בארץ ובחו"ל.

במושבים כל משתתף יקבל הזדמנות להציג את עצמו למשך 60 שניות, ובכך כל המשתתפים יכירו את כל החברים למושב. לאחר הסבב יתקיים דיון בנושא המושב.

בשלב הבא, יערך הפאנל המרכזי בו יתקיים דיון אינטראקטיבי בין יושבי הפאנל – בכירי עולם הנדל"ן, לבין הקהל. "אנחנו מעוניינים", אומר לנו הרב משה הרשלר, "להניח את השאלות הנוקבות בפני אותם בכירים, ולקיים שיח פורה דו צדדי. האמת לא נמצאת בצד מסוים של הבמה. ההפך הוא אומר – חכמת ההמונים היא המנוף החזק ביותר בכלכלה בכלל ובנדל"ן בפרט. לאחר מכן תתקיים סדנה ייחודית שתועבר על ידי מומחה בינלאומי בתחומו. גם בחלק זה" הוא אומר "הקפדנו על כך שלא תהיה זו הרצאה, אלא סדנה בה המשתתפים ייטלו בה חלק פעיל ויקבלו כלים מעשיים של ממש לעיסוקם בתחום הנדל"ן".

שוחחנו גם עם עומר אלפרן סמנכ"ל קרן 'רובי קפיטל' הפועלת מאז שנת 2015, ומציעה מגוון פתרונות למימון והשקעות נדל"ן. בשנים האחרונות העמידה רובי קפיטל הלוואות ליזמים ולקבוצות רכישה, בהיקפים של מאות מיליוני שקלים, תוך גילוי גמישות וזמינות ברמה הגבוהה ביותר. מאחורי רובי קפיטל עומדת משפחת רובינשטיין הקנדית הפעילה מזה עשרות שנים במיזמי נדל"ן בארה"ב, אירופה וישראל.

"אנחנו ברובי קפיטל", אומר לנו עומר, "רואים בשיתוף פעולה עם אנשי המגזר החרדי חלק חשוב בפעילותה העסקית. לרובי קפיטל ניסיון והיכרות עם הצרכים והמאפיינים של היזמים הפועלים בשוק, והיא מימנה בעבר ומממנת בהווה עסקאות רבות עם יזמים ועם חברי קבוצות רכישה במגזר החרדי. דווקא מתוך ההכרות העמוקה שלנו עם המגזר החרדי, הבנו שהכנס הזה יאפשר לנו חיבור אוטנטי בגובה העיניים עם הלקוחות שלנו. מעבר לפודיום, בהכרות והבנה אמיתית של צרכי הלקוחות החרדים. אנחנו הוא אומר, שיודעים להביא פתרונות מימון יצירתיים – בשונה מגופי המימון המסורתיים – מעוניינים גם לצאת מהקונצפט המעונב ולהכיר את הלקוח בחיבור אישי בלתי אמצעי, כפי שהכנס צפוי לאפשר".

גם ריקי לוי בעלים של חברת יזמות נדלן והתחדשות עירונית שפתחה בחודשים האחרונים מחלקה חדשה שנקראת 'לעשות כסף בנדל"ן', מדברת על חשיבות הכנס live של קבוצת 'הזירה' כמשהו חדשני ולא מוכר עם תועלות עסקיות ממשיות לכל מי שיבוא לכנס שכזה. "סוף סוף הרמנו כנס מקצועי שלא רק יושבים ומקשיבים להרצאות אלא נותנים הזדמנות שווה לכולם להציג את עצמם מול מאות אנשים בדקה של הצגה עצמית. חשיפה בדקה מי אני ומה מהות העסק שלי, מול כמות כזו מרשימה של יזמים ואנשי נדל"ן במקום אחד יכולה להניב לי ולכל אחד מהמשתתפים המון שיתופי פעולה ממשיים ולייצר נטוורקינג עם מטרה ברורה של עבודה ועשייה".

מעבר לכך, קבוצת 'הזירה' שריקי לוי חברה בה, היא קבוצה שפועלת ברמה היומיומית ודרך הקבוצה מינפה ריקי לוי את המחלקה החדשה שלה 'לעשות כסף בנדל"ן'. המחלקה כמו הכנס שונה בגישתה בכל מה שקורה בעולם ההשקעות בנדל"ן. מה שונה במחלקה הזו? אדם בעל הון עצמי שמחפש היכן להשקיע ולמנף את כספו  מרוב היצע וחברות שיווק הוא מתבלבל ולא יודע מה נכון לו ומה נכון לכספו.

"קבוצת הזירה מייצרת באופן שוטף כל הזמן חיבורים ואנשי נדל"ן והכנס הזה זו הזדמנות להכיר את העסקים פנים מול פנים. הרעיון של הכנס" היא אומרת, "הוא מבורך ואני גאה ושמחה להיות חלק פעיל בהקמתו" .

את שימי קראוס אנחנו פוגשים ממש באמצע. באמצע שיווק פרויקט ענק בבית שמש, בין עסקת נדל"ן נוספת יד שנייה שביצע בהצלחה רבה לקוח שלו, לבין סגירת שמאי עבור לקוח אחר ובין פתרון בעיה משפטית מורכבת באמצאות עורך דין עבור לקוח שלישי.

"10 שנות הניסיון שלי בנדל"ן לימדו אותי שהיום בכדי להצליח בתחום, עלי לתת מענה הוליסטי למגוון צרכים העולים מהשטח. מי שלא ער לצרכים הללו זה בגלל שהוא לא מחובר ללקוחות ולמשקיעים. ומי שלא מסוגל לתת את המענים הנדרשים – זה בגלל שהוא לא מחובר לנותני השירות המתאמים". "בדיוק בגלל זה, אני שותף בקבוצת 'הזירה' ובהפקת כנס 'הזירה live'. כנס כזה יקנה למשתתפים את בדיוק החיבורים הנדרשים, קיומו הוא פשוט הזדמנות לכל העוסקים בתחום".

"במושב שאני אנחה – 'שיווק ומכירות', אאפשר לכל משתתף להציג את מה שהוא רוצה לספק לחברים המשתתפים ואת מה שהוא רוצה לקבל מהם – לאיזה שיתופי פעולה הוא מצפה. לאחר מכן נקיים דיון מעמיק שיעסוק בכלים מעשיים מקצועיים בתחום השיווק והמכירות ובדרך ליצור חיבורים ממשיים בתחום".

סיימנו את השיחה בתחושה שונה, יש פה משהו באמת אחר, סוג חדש שלא אירוע שטרם נראה כמותו ואירוע כזה פשוט אי אפשר להחמיץ, זו הזדמנות אמיתית ואנו ממליצים בהחלט בחום.

הירשמו עוד עכשיו לפני שיגמרו הכרטיסים: <<< להרשמה לחצו כאן! >>>

כתיבת תגובה