מקדים את המתחרים: רני רהב בשלוחת סייבר הגנתי והתקפי

קבוצת רהב תקשורת מכריזה על פתיחת מחלקה מיוחדת לסייבר הגנתי והתקפי תקשורתי בעולם העסקי בכלל וברשתות החברתיות בפרט | הקבוצה, מיסודו של רן רהב, חתמה על הסכמי ייצוג בישראל עם שלש חברות מובילות בתחום | הסכמים נוספים נחתמו בתחומי משברים וסכסוכים עסקיים וקשרי משקיעים בשוק ההון

רני רהב | צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

קבוצת רהב תקשורת מרחיבה את שירותיה בעולם התקשורת והמדיה החברתית ופותחת בימים אלה מחלקה מיוחדת לסייבר הגנתי והתקפי תקשורתי בעולם העסקי בכלל וברשתות החברתיות בפרט. במסגרת זו, חתמה על 3 הסכמי ייצוג בישראל, הראשון עם חברת OTT העולמית, העוסקת בניהול מוניטין בזמן אמת בכל העולם בכלל ובתחום סייבר התקפי והגנתי בפרט, השני עם ארגון ITY המתמחה בניהול משברים מורכבים וסכסוכים עסקיים בפרופיל גבוה והשלישי עם חברת ARX המתמחה בהנגשת דאטה ואסטרטגיה לחברות ציבוריות.

במסגרת שיתוף הפעולה עם OTT, לראשונה רהב תקשורת תטפל במשברים שלא בהכרח קשורים ללקוחותיה הקבועים ותספק שירות סייבר התקפי והגנתי תקשורתי לאנשים פרטיים, לחברות עסקיות, למדינות וממשלות ולמתמודדים בבחירות בארץ ובעולם, הורדת תכנים מכל מקור בעולם ושירותי שיווק אורגניים אגרסיביים לקהל  הרחב.

רן רהב, יו"ר  רהב  תקשורת אמר כי "ההסכם עם OTT יאפשר לרהב תקשורת לתת שירותים מתקדמים ברמה בינלאומית גלובלית,  על מנת לעמוד בסטנדרטים של המדיה העולמית  2024/2030. קבוצת רהב תקשורת תספק את השירות הן ללקוחות רהב תקשורת המעוניינים בכך והן ללקוחות הנתונים למשבר התקפי אישי או עסקי. כחברה  הגדולה בישראל,  מחובתנו להביא את החדשנות והבשורות האלה לישראל לטובת קהל לקוחותינו."

עוד הוסיף רהב, כי "בשל הסודיות אטפל בנושא שירותי הסייבר בעצמי, באופן  אישי, מול חברת OTT".

רהב תקשורת חתמה גם על הסכם ייצוג בישראל עם ITY המתמחה בניהול משברים מורכבים וסכסוכים עסקיים בפרופיל גבוה. הארגון מפעיל זרוע מודיעין מבצעית אשר מתכננת ומבצעת פעולות כירורגיות מורכבות בארץ ובעולם לטובת השגת יתרונות אסטרטגיים משמעותיים עבור לקוחותיו. בין העובדים ב- IDY נמצאים יוצאי כוחות הביטחון וקהילת המודיעין, ופעילותו, כמו גם רשימת הלקוחות שלו (וביניהם מדינות, חברות בינלאומיות, חברות ציבוריות ואישי ציבור) נשמרים תחת מידור גבוה במיוחד.

עוד מכריזה קבוצת רהב תקשורת על הרחבת הצעת הערך של תחום קשרי המשקיעים בקבוצה באמצעות שיתוף פעולה אסטרטגי עם הסניף הישראלי של חברת ARX. החברה תספק ללקוחות הציבוריים את שירותי הניטור, המיקוד, והטירגוט המתקדמים של חברת ARX.

רהב קשרי משקיעים, בניהולה של הדס פרידמן-זיק, תתאים פתרונות דאטה מתקדמים ללקוחותיה באמצעות הצעת הערך הייחודית המשולבת. לקוחות החברה ייהנו מגישה חסרת-תקדים לניטור מתמיד של השיח על אודות החברה והמנייה בכל קבוצות המשקיעים בישראל, אתרי האינטרנט ובערוצים הרלוונטיים וייהנו מחשיפה נרחבת יותר בקבוצות אלה.

הלקוחות ייחשפו לנתונים שעולים מהנרטיב בשוק ההון אודות פעילותם ויוכלו ליהנות משירותי טירגוט לקהלי יעד אסטרטגיים: מוסדיים ואלפי משקיעים פרטיים.

״אנחנו סבורים שהפתרונות והגישה הייחודית של ARX יסייעו ללקוחות שלנו לייצר דיאלוג חדש עם השוק״, מסר רן רהב, ״וזאת במטרה להרחיב ולדייק את המדידה והיצירה של שיח עובדתי, אמין ושקוף מול המוסדיים והמשקיעים הפרטיים״.

"קבוצת רהב תקשורת הינה בית ללקוחות האיכותיים ביותר בישראל״, מסר רותם גנץ מנכ״ל ARX, ״הסניף הישראלי שלנו מתגאה בכך שירחיב את שירותיו לקהל החברות הבורסאיות בישראל, ויספק נתונים מדידים ומיידיים לחברות בורסאיות שמתקשות בהבנת האתגרים ששוק ההון המודרני מציב בפניהם והגעה לקהלי היעד הרלוונטיים. דאטה ואסטרטגיה יסייעו בהבנת הנרטיב ששוק ההון מציב בפני החברות הציבוריות, תוך שימוש בכלים מתקדמים להעמקת הבנת פעילות הלקוח וטיובו".

חברת ARX אשר הוקמה לפני מספר שנים בידי רותם גנץ ויהודה ליבלר, יזמים סדרתיים יוצאי יחידות 8200 ודובר צה״ל, מתמחה בהנגשת דאטה ואסטרטגיה ועובדת עם חברות הנסחרות בארצות הברית, בקנדה, בגרמניה. כעת, בעקבות שיתוף הפעולה עם רהב קשרי משקיעים, תרחיב את פעילותה לישראל.

כתיבת תגובה