מרגש: 250 חיילים ששירתו במילואים – נבחנו לרבנות

הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו "אנחנו מחוייבים לסייע בכל דבר לחיילים שהתגייסו משמחת תורה להגן על עם ישראל" | "כעת כשהם שבים לחייהם הרגילים, מוטלת עלינו החובה לסייע בכל מה שניתן, כדי להקל עליהם שיוכלו לבצע את מבחני הרבנות כמו כולם"

נבחנים ששירתו במילואים במבחני הרבנות הראשית | צילום: דוברות

היום (ב׳) קיימה מחלקת הבחינות של הרבנות הראשית מועד מיוחד עבור משרתי המילואים במלחמת חרבות ברזל, למתחם הבחינות שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הגיע היום הרב הראשי לישראל ונשיא מועצת הרבנות הגר״ד לאו יחד עם מנכ״ל הרבנות הראשית יהודה כהן לעקוב מקרוב אחר קיום המועד המיוחד.

הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו "אנחנו כאן מחוייבים לסייע בכל דבר לחיילים שהתגייסו משמחת תורה להגן על עם ישראל וכעת כשהם שבים לחייהם הרגילים, מוטלת עלינו החובה לסייע בכל מה שניתן, כדי להקל עליהם שיוכלו לבצע את מבחני הרבנות כמו כולם". הרב הראשי הודה למנכ"ל הרבנות הרב יהודה כהן וצוותו על הוצאת היוזמה החשובה לפועל, למען משרתי המילואים.

מנכ״ל הרבנות הראשית יהודה כהן: "בהתאם להחלטת מועצת הרבנות הראשית התקיים היום המועד המיוחד עבור משרתי המילואים, זאת יחד עם הקלות נוספות שניתנו למשרתים. אני מאחל הצלחה רבה לנבחנים, תוך תפילה לשובם של החיילים לשלום, רפואה שלמה לפצועים, יחד עם חזרתם של החטופים לחיק משפחותיהם במהרה".

כתיבת תגובה