מרצדס משיקה בישראל שני דגמי יוקרה עם טאצ' לצעירים

'כלמוביל', יבואנית מרצדס בישראל משיקה שני דגמי יוקרה: CLA ו-A Sedan • בדגמים נוספו שיפורים חדשים רבים ביחס לדור הקודם, ומחירם מתחיל סביב רבע מיליון ש"ח • והעיקר: במרצדס דאגו שיהיה בפנים את כל מה שצעירים אוהבים

ה-CLA החדש | צילום: יח"צ

'כלמוביל' פותחת את החציון השני של השנה בהסתערות על שוק היוקרה, והשיקה את דגמי ה-CLA וה-A Sedan של מרצדס. הרכבים החדשים עומדים בתפיסת העיצוב והטכנולוגיה החדשה של הקונצרן – עם היצע מנועים חדש, חסכוני ומתקדם, מערכת MBUX משופרת ומערכות עזר וסיוע לנהיגה סמי אוטונומית. לדגמים אלה יצטרפו בקרוב 5 דגמים חדשים נוספים.

ה-CLA, רב המכר של המותג שמכר עד היום יותר מ-2000 חתיכות, יצא בגירסה חדשה המשמרת את המעלות של הדור הקודם, עם תוספות, דוגמת מתלה אחורי רב חיבורי – שמשפר את איכות הנסיעה ודינמיות הנהיגה, שיפור משמעותי באיכות החומרים ועוד. ניתן לציין כדוגמה, את חיפוי לוח השעונים היוקרתי שמגיע כסטנדרט בדגם ה-Coupe Edition, Progressive, וכמובן AMG Line – לצד שימושיות וצמיחה בממדים הודות לגידול במפתח תא המטען, גידול חיצוני בכל החזיתות, באורך, ברוחב, בבסיס הגלגלים, במרווח הפנים ובנוחות הישיבה גם לנוסעים מאחור.

הדגם החדש ישווק במחיר דומה לקודם – החל מ-252,900 שקלים.

הדגם השני שהשיקה החברה, הוא ה- A Sedan, דגם הכניסה לעולם היוקרה, המכוון בעיקר למשפחות צעירות, שאהבו את ה-A-Class האצ'בק אולם חיפשו רכב יותר פרקטי וגדול ממדים, הן בתא המטען והן בנוחות הישיבה מאחור.

ה-A סדאן ישווק בישראל ב-3 רמות אבזור, כאשר הגרסאות השונות מצוידות עם מנועי 4 צילנדרים המוכרים מה-A קלאס האצ'בק בגרסאות ה-1.3 ליטר ו-2.0 ליטר, בשילוב תיבת הילוכים חדשנית בעלת 7 יחסי העברה.

מחיר ברמות גימור הנוכחיות – החל  מ 246,900 שקלים.

ה-CLA החדש | צילום: יח"צ

מכיוון שמרצדס רואה בקהל הצעיר קהל אסטרטגי עבורה לשנים הבאות – שני הדגמים מצוידים בחזית הטכנולוגיה, בצגי מגע דיגיטליים מתקדמים בגודל של עד 10.25 אינץ', שליטה קולית הנתמכת בעשרות שפות, מעבדי תמונה של חברת nvidia, פקדי שליטה מבוססי מגע בהגה, מערכות בטיחות ונהיגה סמי אוטונומית ואופציה לתאורת אווירה בעלת 64 גוונים.

אריאל פינטו מנכ"ל קבוצת רכבי היוקרה בכלמוביל מרצדס, אמר: "מרצדס ממשיכה להשקיע בדור העתיד. שני הדגמים מביאים לידי ביטוי את האיכות הבלתי מתפשרת של מרצדס בטכנולוגיות פורצות דרך, התנהגות הנהג וחוויית הנוסעים".

כתיבת תגובה