משוחחים בזום? בקרוב תיהנו מתרגום סימולטני איכותי

Zoom רוכשת את Kites GmbH הגרמנית • הצוות של Kites יסייע לשפר את יכולות תרגום המכונה של Zoom • פתרונות למידת מכונה יהיו רכיב מפתח בשיפור הפלטפורמה שלנו עבור לקוחות זום ברחבי העולם, אמרו בחברה

זום משרדי חברת zoom | צילום מתוך דף הפייסבוק של החברה

חברת ‘זום’ הודיעה כי חתמה על הסכם מחייב לרכישת Karlsruhe Information Technology Solutions  – Kites GmbH (“Kites”), סטארט-אפ הממוקד בפיתוח פתרונות תרגום מכונה בזמן אמת (“MT”). תנאי העסקה לא נחשפו.

Kites נוסדה בשנת 2015 ויש לה שורשים אקדמיים במכון הטכנולוגי קרלסרואה, כאשר המייסדים ד”ר אלכס וייבל וד”ר סבסטיאן שטוקר מכהנים כחברי סגל. הצוות המוכשר של Kites, הכולל 12 מדעני מחקר, יסייע לצוות ההנדסה של זום לקדם את תחום למידת המכונה במטרה לשפר את הפרודוקטיביות והיעילות של הפגישות באמצעות אספקת יכולות תרגום רב-לשוניות למשתמשי זום.

250

“אנחנו מחפשים ללא הרף דרכים חדשות על מנת לספק אושר למשתמשים שלנו ולשפר את הפרודוקטיביות בפגישה, ופתרונות למידת מכונה יהיו רכיב מפתח בשיפור הפלטפורמה שלנו עבור לקוחות זום ברחבי העולם”, אמר ולצ׳אמי סאנקארלינגם, נשיא חטיבת ההנדסה והמוצרים בזום. “עם המשימות הדומות שלנו שלנו להפוך את שיתוף הפעולה לכזה המתבצע ללא חיכוך – ללא קשר לשפה, למיקום הגיאוגרפי או למחסומים אחרים – אנו בטוחים שהצוות המרשים של Kites ישתלב היטב בזום”.

“Kites הפציעו עם המשימה של שבירת מחסומי שפה והפיכת אינטראקציה חלקה בין שפות למציאות של חיי היומיום, ובמשך תקופה ארוכה הערצנו את זום על יכולתה לחבר בקלות אנשים ברחבי העולם”, אמרו ד”ר וייבל וד”ר שטוקר. “אנחנו יודעים שזום היא השותפה הטובה ביותר עבור Kites במטרה לעזור לקדם את המשימה שלנו, ואנחנו נרגשים לראות מה צופן העתיד תחת מנוע החדשנות המדהים של זום”.

Inner article

ד”ר שטוקר ושאר צוות Kites יישארו ממוקמים בקרלסרואה, גרמניה, שם זום מצפה להשקיע בהגדלת הצוות. זום בוחנת פתיחת מרכז מחקר ופיתוח בגרמניה בעתיד. ד”ר וייבל יהפוך לעמית מחקר בזום, ובמסגרת תפקידו ייעץ במחקר ופיתוח תחום למידת המכונה של זום.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה