משכנתא הפוכה לאנשים מעל גיל 60

תמונה: freepik

בשנים האחרונות כולנו שומעים על עוד ועוד אשים מעל גיל שישים שחושבים על האופציה של משכנתא הפוכה. לכן, אם גם אתם תוהים האם זה כדאי ואיך זה עובד, חשוב להבין: האופציה הזאת לא במקרה קיימת, שכן יש התעניינות הולכת וגוברת סביב האפשרות הזאת. על מנת שתוכלו להחליט האם גם במקרה שלכם משכנתא הפוכה יכולה להוות את הפתרון הנכון, כדאי שתיקחו להבין תחילה במה דברים אמורים. בפועל אנחנו רואים שמדובר על הלוואה לכל מטרה בלי שום החזרים חודשיים. הבית שלכם, שאותו כנראה קניתם כבר לפני שנים רבות, יהווה בטוחה עבור מי שילווה לכם את הכסף וזה יקרה בצורת רישום של משכנתא בדרגה ראשונה ויחידה. משמעות הדברים היא שתוכלו ליהנות משמירה על רמת החיים שלכם בלי סיכונים מיותרים ובלי תשלומים גבוהים בכל חודש, אז למה שלא תבחנו את האפשרות הזאת לעומק?

למה אנשים בדרך כלל לוקחים משכנתא מהסוג הזה?

250/200 סייד בר + קובייה

לכאורה, אנשים בני שישים הם אנשים שכבר יש להם כל מה שהם רצו. הם כבר חולמים על הפנסיה שתגיע ממש בעוד כמה שנים, יש לכם נכס ויש להם רכב. בדרך כלל הם כבר נסעו בעולם וראו לא מעט מקומות מעניינים, כך שברור מדוע עולה השאלה: למה לקחת משכנתא הפוכה בגיל כזה? האמת היא, שאנחנו רואים שבפועל יש סיבות שונות ומגוונות שבגללן אנשים חושבים ברצינות על משכנתא הפוכה, כמו למשל: הרצון לתת סיוע כלכלי לילדים. במדינת ישראל לא כל אחד יכול לקחת משכנתא ולא תמיד הילדים יוכלו לקנות דירה לבד, בלי עזרת ההורים. לכן, על פי פרץ פיננסים, אנחנו רואים שלא פעם האופציה הנכונה והכדאית ביותר תהיה משכנתא הפוכה. בנוסף, אנחנו רואים שיש עוד גורמים שיכולים להביא אנשים לקחת משכנתא אחרי גיל שישים, כמו למשל: הרצון הקיים תמיד לשדרג את רמת החיים, הרצון ליהנות ולהגשים חלומות ואף סגירה של חובות קודמים. לא אחת קורה שאנשים חושבים על משכנתא הפוכה גם כדי להצליח לממן מעבר לדיור מוגן, שכן בסופו של דבר לכל אדם מבוגר יש את הדרך שלו לראות את המשך חייו. מה שבטוח זה שהיום האפשרות הזאת לא רק קיימת, אלא גם מאוד נפוצה ולכן, אם אתם חושבים על כך ברצינות, שווה לבדוק זאת.

למה כדאי להיעזר ביועצי משכנתאות מובילים?

לא אחת קורה שאנשים אומנם חושבים על משכנתא הפוכה בגלל סיבה כזו או אחרת, אך בפועל הם מתקשים לקבל את ההחלטה הסופית. הם לא יודעים איך זה עובד, אל מי לפנות ומה זה בדיוק אומר לגבי המשך חייהם ולגבי הירושה שהם יוכלו להשאיר לילדים. כל השאלות האלה מטרידות גם אתכם? זו בדיוק הסיבה שבגללה כדאי לפנות אל פרץ פיננסים ולקבל ייעוץ משכנתאות אישי. פרץ פיננסים הינו משרד מוביל שקיים כבר לא מעט שנים ומציע שירות אישי ומקצועי בכל תחום המשכנתאות. לכן זה לא משנה אם אתם נמצאים במצב שבו אתם חושבים על משכנתא הפוכה או שאתם מתלבטים לגבי אופציות אחרות, כי בכל מקרה בעזרת המומחים של פרץ פיננסים תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה