משרד התחבורה אישר: התקנתם MOVON? תקבלו החזר מס

חודשים אחדים אחרי שהגיעו ארצה, משרד התחבורה הודיע כי מערכות הבטיחות הדרום-קוריאניות שמתחרות ב’מובילאיי’ הישראלית יוכלו לזכות את רוכשיהן בהחזר מס. הסיבה: נקודות הבטיחות

מובאון טופ. צילום: יח"צ

מערכות הבטיחות לרכב Movon, המסייעות למניעת תאונות דרכים, אושרו בידי אגף הרכב במשרד התחבורה, כמערכות שהתקנתן מזכה את יבואן הרכב בהחזר מס בגין נקודות הבטיחות המצויות במערכות. אבל… קבלת הזיכוי הכספי מותנה בהתקנת המערכות ב”בונדד” (מחסן, באנגלית: bonded) של יבואן הרכב טרם מסירת הרכב ללקוח, בתהליך הכנת הרכב למסירה.

בכך השלימה חברת א.ד.י מערכות לרכב את תהליך הטמעתן של מערכות Movon כמערכות שעונות לכל הדרישות בכל ערוצי השיווק והמכירה בישראל ובכל הרבדים הרגולטיביים הקיימים בישראל. המערכות מוכרות כעת ל”נוהל 142″, כלומר, לרכבים מעל 3.5 טון, ומוכנות לקראת “נוהל 151” שיתפרסם בקרוב ומיועד לרכבים פרטיים.

sorek-box

כאמור, התקנת המערכות תזכה את בעל הרכב בהחזר כספי של 1,500 שקל במהלך שלוש שנים. מערכות Movon המיוצרות בדרום קוריאה, הן מערכות בטיחות דוברות עברית, היחידות מסוגן המתריעות עם כיבוי מנוע הרכב, מפני שכחת ילדים ברכב והיחידה עם מצלמת דרך מובנת לתיעוד מהלך הנסיעה.

מערכת Movon top כוללת בנוסף להתרעה על התנגשות ברכב שמלפנים (FCW) והתרעה על סטייה ממסלול הנסיעה (LDW) זיהוי והתרעה מפני התנגשות בהולכי רגל (PCW). בנוסף כוללת המערכת אופציית התקנת מצלמה פנימית המיועדת לצלם את פנים הרכב או את מסלול הנסיעה האחורי של הרכב, כמו-כן יש למצלמה אופציה להקלטה קולית. החברה מעניקה למוצר אחריות של שלוש שנים.

inner

כתיבת תגובה