משרתי המילואים יקבלו הנחה רטרואקטיבית לאגרת רישיון

משרתי מילואים בשירות פעיל הזכאים להנחה באגרת רישיון הנהיגה ולא קיבלו אותה, יזכו להחזר רטרואקטיבית | זאת לאחר שהתתברר כי חיילי מילואים רבים לא יכלו לממש את ההטבה מסיבות שונות ולא זכו לקבל את ההנחה | העומדים בתנאים לקבלת ההטבה יאותרו ותוענק להם ההנחה – רטרואקטיבית

צילום אילוסטרציה: יעקב לדרמן, פלאש 90

בשורה טובה למשרתי המילואים. שרת התחבורה מירי רגב, הנחתה את אנשי משרדה לאפשר לחיילי מילואים בשירות פעיל, לקבל הנחה באגרת רישיון הנהיגה רטרואקטיבית. זאת, כהוקרה והערכה על פעילותם למען המדינה.

על פי התקנות כיום, חיילים בשירות מילואים פעיל, ששירתו במשך עשרה ימי מילואים לפחות, זכאים לקבל הנחה בתשלום אגרת רישיון הנהיגה בשנה שקדמה לשנה שבה הוגשה הבקשה לחידוש הרישיון.

מתברר כי חיילי מילואים רבים לא יכלו לממש את ההטבה מסיבות שונות ולא זכו לקבל את ההנחה. בהתערבות השרה רגב, נעשה מאמץ לאיתור כל חיילי המילואים העומדים בתנאים לקבלת ההטבה ולהעניק להם את ההנחה לה הם זכאים רטרואקטיבית.

הנחיית השרה רגב מבוצעת במסגרת החלטת הממשלה לתגמל משרתי מילואים פעילים בגין תרומתם למדינה.

שרת התחבורה אמרה כי "חיילי המילואים הם מרכיב מרכזי וחיוני בצבא ההגנה לישראל, בעת שלום ובעת מלחמה גם יחד. לכל אחד מכם, אשר מוכן להקדיש מזמנו ואף לסכן את חייו, להיות רחוק ממשפחתו וממקום עבודתו, וזאת עד גיל מבוגר – מגיעה מלוא ההערכה והוקרת התודה של מדינת ישראל.

"אני שמחה כי גם משרד התחבורה בראשותי תורם את חלקו להבעת התודה הלאומית למשרתים במערך המילואים, באמצעות הנחה באגרת רישיון הרכב. בשם כל ממשלת ישראל ובשם כל עובדי משרד התחבורה אני מצדיעה לכם. יישר כוחכם!".

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה