מתחרה חדשה בעולם התיווך ולוחות הפרסום האלקטרוני

דירה בצילום פנורמי ועמלת תיווך מופחתת: מיזם Get Key יתחרה בעמלות התיווך הגבוהות בישראל ובד בבד מהווה פלטפורמה חילופית ומתקדמת מול אתרי הפרסום האינטרנטיים המובילים • הפלטפורמה החדשה מציעה הצצה קפדנית אל הנכס באמצעות צילום ב-360 מעלות ובתלת מימד של כל נכס המוצע ב-Get Key

כך קונים דירה | צילומסך מאתר Get Key

מנתוני השנים האחרונות עולה כי לפחות שליש מנתח שוק הנדל”ן בישראל נעשה באמצעות תיווך, אך התשלום עבורו יקר מאוד. 2% שנקבעו בפועל עבור עמלת תיווך מכל צד במעמד הקניה, הפכו, כידוע, למקור של התמקחות בעת קניית או מכירת נכס ובצדק: כל שבריר אחוז הוא מהותי כאשר מדובר בסכומים כאלה. נושא האחוזים הכניס את שוק הנדל”ן בישראל לסחרחורת והסכומים המשולמים עבור מכירה או השכרה יצאו מפרופורציה – זה מצב בלתי נסבל שאין לו מקום בעידן הנדל”ן החדש.

בישראל, על כל מכירה מרוויח המתווך בממוצע כ-3.5% מסך העסקה משני הצדדים יחד. אם נתייחס למחיר המכירה הממוצע של דירה בישראל, שחצה ב-2020 את רף ה-1.6 מיליון שקלים למחיר של 1.610 מיליון שקלים, מדובר ברווח של כ- 65,000 שקלים כולל מע”מ. 32,500 שקלים בממוצע לכל צד הוא סכום לא מבוטל שלא תמיד נלקח בחשבון בתחשיב ההון העצמי ולמעשה עלול לייצר חוסר תקציבי בהעדר תכנון מוקדם.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

ויש עוד תחום לא קל בעת חיפוש דירה: בעולם הישן מי שחיפש נכס לקניה או שכירות היה צריך לפנות את עצמו לשלב הזה של הפרויקט, שעות של תיאומים עם בעלי דירות או מתווכים בניסיון לייצר היגיון של זמן ואזור בכל שעה שמוקדשת לחיפוש וזה מבלי לדבר על הפקקים, החיפוש אחר החניה והניסיון ללהטט בין כל משימות החיים. עבור מוכרים של נכס, לא פעם המשמעות היא שעות של טיילת בנכס, תיאומים ולא מעט שעות של סידור הנכס לפני הגעת מתעניינים. זה לא הגיוני בשום צורה בעידן בו אנחנו פחות או יותר מתורגלים לעשות כבר כמעט הכל מהבית.

זה בדיוק מה שהנחה את GetKey לייצר תהליך ופלטפורמה שמאפשרת לכל אחד מהצדדים לערוך את כל השלב הראשוני והמייגע של קניה, מכירה או שכירות/השכרה של נכס. הפלטפורמה החדשנית מאפשרת דרך אינטואיטיבית ונוחה למשתמש לבצע את כל ההליך הראשוני ממש מהבית ואפילו לזכות בהצצה קפדנית בנכס באמצעות הצילום המלא ב-360 מעלות ובתלת מימד של כל נכס המוצע ב-GetKey.

טל מלנבוים, מייסד ומנהל הטכנולוגיה: “האתר מבוסס על טכנולוגיה חדישה ביותר, מאגר הנתונים מפולח נכון וכל הדירות שעולות מציעות סיור וירטואלי תלת מימדי וב-360 מעלות בנכס. אם בעבר הציעו לקונים לראות את הנכס כמה פעמים לפני שהם מחליטים, אנחנו מציעים להם סיור באור מיטבי והם יכולים לקחת את הזמן שלהם ולהסתכל על כל פינה בדירה, אפילו למדוד גודל וזאת מבלי לצאת מהבית. זה הכי הגיוני במציאות שלנו, אין לנו את כל הזמן שבעולם לנסוע ולראות את כל הדירות. אנחנו מאפשרים סינון ראשוני, שזה לרוב גם השלב הכי ארוך, בזמן ובנוחות שלך”.

אחד ממסכי הצפייה בנכס באתר Get Key | צילומסך

מכופפים את העמלה

מקצועני הנדל”ן של החברה – שיחליפו את המתווכים – עברו הכשרה מתאימה ונמצאים כל הזמן תחת פיקוח החברה, כדי להבטיח שירות חילופי למתווך הוותיק, באופן מקצועי – כזה, שלא רק מנהל נכון את העסקה אלא מתאים אותה ללקוח מתוך שמירה מקסימלית על פרטיות וראש נקי מדאגות בתחום מכירת או השכרת הנכס.

ההיגיון מאחורי המחיר הקבוע לעסקה שאינו מבוסס אחוזים למוכרים פרטיים ומסחריים, לא רק מבטיח מחיר זול משמעותית ללקוח אלא גם השקעת מאמץ זהה של מקצועני הנדל”ן במכירת הנכסים שאת תיווכם ינהלו.

870/135 ליינר ארטקל

אחרי כשנה של פיתוח קונספט, בניית תכנית עסקית, פילוח ובחינה מדוקדקת של השוק ומתוך שנים של ניסיון בתחום העסקים, הנדל”ן וההייטק חברו היזמים ורד ישראל, רם האס וטל מלנבוים למיזם, בו שותפים אסטרטגיים עומר שמאי ונתנאל למברוזו, הבעלים והמייסדים של Matter ישראל, המשווקת הבלעדית של מצלמות Matterport לצילומי סיורים וירטואליים, בעלים של תוכנת Treedis העולמית ומעניקה שירותי צילום לאתר; שותפות אסטרטגית עם אוהד בדש, בעלים ומייסד של Olin, חברת הדמיות תלת ממד ואנימציה המותאמת ליזמים, כמו גם עם חברת סימפלקס פתרונות מיפוי, החברה המובילה בישראל למיפוי תלת מימדי פוטוראליסטי. החברה פיתחה טכנולוגיית צילום ייחודית המאפשרת מידול תלת מימדי של שטחים עירוניים גדולים באיכות וביעילות. לחברה עשרות ערים ממודלות בארץ ובעולם. החברה בעלת יכולת של שתילת מודלים אדריכליים.

GetKey קבעה מחיר קבוע במסלול VIP: תשלום ראשון עבור השירות על סך 499 שקלים ותשלום שני רק מצד המוכר עם החתימה על העסקה בסך של 5,000 שקלים כולל מע”מ לנכס של עד 150 מ”ר. בדוגמא זו, ההוזלה מגיעה למעשה לחמישית מהמחיר שהיה משולם עבור תיווך. כמובן, כדאי לבדוק לפני העסקה, מה החבילה המתאימה ביותר עבור מי שמעוניין בשירות התיווך.

ורד ישראל, מייסדת-שותפה ב-GetKey: “אין ספק שמתווך שעושה את עבודתו נאמנה חוסך לצדדים לא מעט זמן וכסף וצריך שיהיה מתוגמל, אבל המחיר צריך להיות גם הוגן והגיוני. לכן GetKey היא game changer  בעולם קניית ומכירת נכסים בישראל. יש כאן קונספט חדש שמצעיד את כולם קדימה ופלטפורמה חדשנית שמוציאה מושגים מיותרים כמו מתווך ועמלה, מפשטת את התהליך ומוזילה משמעותית משאבים ובראשם כסף וזמן והכל בצורה מקצועית והוגנת – זה מצב של win-win.”

מומלץ עבורך

2 תגובות ל: "מתחרה חדשה בעולם התיווך ולוחות הפרסום האלקטרוני"

  1. קשקוש מקושקש.
    בעלת החברה מוכרת מחיפה…

  2. יש אתר הרבה יותר מתקדם בשם propit שכולל סיורים וירטואלים שבו מחפשי נכסים גם לא משלמים עמלות וגם מרוויחים כסף בסגירת עסקה בכך שמשתפים איתם חצי מעמלה שמשלם בעל הנכס.

כתיבת תגובה